BookRage na wakacje: polskie kryminały w starym stylu za ile chcesz

BookRage na wakacje: polskie kryminały w starym stylu za ile chcesz

BookRage na wakacje: polskie kryminały w starym stylu za ile chcesz
10.07.2017 17:33

Dobra wiadomość dla tych, którzy nie mają dobrego e-booka na wakacyjny wyjazd. Ruszyła kolejna edycja akcji BookRage, a w niej można za dowolną cenę kupić 4 staromodne kryminały polskich autorów, a w sumie do zgarnięcia jest 6.

BookRage pod hasłem „Retro kryminał” ma tradycyjną formułę „zapłać ile możesz”. Za minimalnie 1 zł można zgarnąć elektroniczne wydania:

  • „Fatum” Piotra Rowickiego – zbiór 10 barokowych opowiadań z Gdańska, ociekających makabrą, groteską i czarnym humorem, opowiadające o szaleństwie, zbrodniach, odszczepieńcach, porcie i Dworze Artusa.
  • „Teufel” Izabeli Żukowskiej – pierwszy tom cyklu o Komisarzu Franzu Thiedtke. Akcja zaczyna się w sierpniu 1939 roku, gdy na molo w Glettkau zostaje znalezione ciało młodej kobiety.
  • „Morderstwo w Miłowie” Alicji Minickiej – rok 1928, Miłów pod Poznaniem. Wielkopolskę odwiedza młoda malarka, na skutek zawirowań wciągnięta w dochodzenie w sprawie morderstwa.
  • „Rejestr złoczyńców” Magdy Durdy – Na pragnących sławy poczciwych złodziejaszków czeka „Rejestr złoczyńców”, w którym wielkie ich dokonania zostaną po wsze wieki upamiętnione. Wejrzyj i sprawdź, jakie sowizdrzalskie koncepta złoczyńcy miewali, by z odwagą i humorem zmierzać ku swojemu przeznaczeniu.

Jeśli zapłacicie powyżej średniej, co w chwili pisania artykułu wynosi przynajmniej 16,04 zł, dostaniecie dodatkowo jeszcze dwa e-booki:

  • „Pruska zagadka” Piotra Schmandta – Jest luty 1901 roku. Spokój małego miasteczka zakłóca brutalne morderstwo gimnazjalisty Johanna Wendersa. Inspektor Braun przybywa z Berlina, by poprowadzić śledztwo.
  • „Oblężenie” Marka Adamkowicza – Jest sierpień 1813 roku. Gdańsk, kończy się przerwa w oblężeniu miasta przez wojska rosyjskie i pruskie. Za murami wcale nie jest spokojnie, bo szpiedzy próbują przyspieszyć upadek twierdzy.

Tradycyjnie BookRage trwa 2 tygodnie i ani dnia dłużej. Warto zaznaczyć też, że w serwisie można zakładać konta i zbierać swoje kupione książki na wirtualnych półkach. Można też zebrać w jednym miejscu zakupy z różnych adresów e-mail.

Wciąż trwa też ostatni pakiet Rewers, w którym do zdobycia są papierowe wersje powieści, które doczekały ekranizacji: „Zdrajca w naszym typie” Johna Le Carre'a, „Zjawa” Michaela Punke, „Wielki Szort” Michaela Lewisa, „Nocny recepcjonista” Johna Le Carre'a i „Powtórnie narodzony” Margaret Mazzantini.

Jeśli kupowaliście wcześniej książki i e-booki w ramach akcji BookRage, organizatorzy proszą także o wypełnienie ankiety, której wyniki pomogą lepiej rozwijać projekt.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)