WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweBootable USB Drive Creator Tool
Bootable USB Drive Creator Tool ikona

Bootable USB Drive Creator Tool1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Bootable USB Drive Creator Tool to niewielkie i darmowe narzędzie przeznaczone do tworzenia bootowalnych nośników USB.

Opisywane narzędzie okazać się może niezastąpione w przypadkach kiedy system operacyjny obmówił posłuszeństwa i nie chce się uruchomić, a użytkownik chciałby naprawić zaistniałe błędy lub po prostu odzyskać cenne dane. Z pomocą Bootable USB Drive Creator Tool i z wykorzystaniem obrazu dysku ze specjalistycznym oprogramowaniem utworzymy bootowalny nośnik, który posłuży do uruchomienia komputera i da dostęp do pomocnych narzędzi. W tym celu wymagany będzie nośnik USB o odpowiedniej pojemności.

Bootable USB Drive Creator Tool nie należy do skomplikowanych. Po uruchomieniu program daje użytkownikowi możliwość szybkiego kreowania startowych dysków, oferując opcje definiowania systemu plików nośnika, jego nazwy, szybkiego formatowania oraz utworzenia bootowalnego nośnika na bazie wskazanego obrazu dysku w formacie ISO.

Program udostępniony został w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji i gotowa jest do działania tuż po pobraniu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentB.U.D.C.T
Liczba pobrań7 340
Data aktualizacji26 kwi 2019
Rozmiar pliku0.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Bootable USB Drive Creator Tool ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)