WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweBootRacer
BootRacer ikona

BootRacer8.90.2022.0830

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BootRacer to niewielkie narzędzie, pozwalające precyzyjnie zmierzyć czas potrzebny na załadowanie i uruchomienie systemu Windows. Stanowi ono bardzo dobre uzupełnienie programów do oczyszczania i optymalizacji środowiska operacyjnego.

Narzędzie jest niemalże bezobsługowe, pozwalając użytkownikowi na dokonywanie pomiarów czasu bootowania systemu podczas każdego jego uruchomienia lub w przypadku jego ręcznego zainicjowania. BootRacer daje możliwość uzyskania rzeczywistego czasu załadowywania systemu do momentu, w którym ten będzie gotowy do pracy. Umożliwia on odejmowanie czasu, który przeznaczony został np. na logowanie użytkownika (o ile wymagane jest to podczas uruchamiania systemu).

Po zakończonym pomiarze BootRacer wyświetla raport, obejmujący informacje o czasie potrzebnym od uruchomienia komputera do wyświetlenia okna logowania, pełnego załadowania i uruchomienia systemu oraz czasie, który poświęciliśmy na logowanie.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.711 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań8 926
Data aktualizacji30 sie 2022
Rozmiar pliku23.05 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
BootRacer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)