Brian Fargo wspiera Project Eternity, będzie dodatek i modyfikacje

09.10.2012 10:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zbiórka na przygotowywaną przez Obsidian Entertainment grę Project Eternity nie zwalnia — przedsięwzięcie wsparło już blisko 55 tysięcy osób i zebrano prawie 2,5 miliona dolarów, kiedy jeszcze tydzień do końca… Rośnie zainteresowanie produktem, czemu wyraz dał między innymi twórca „konkurencyjnego” Wasteland 2 Brian Fargo. Tytuł dorzucany będzie za darmo do puli nagród za wsparcie finansowe, jeśli ktoś zainwestuje od 165 dolarów.

Obraz

W zamian Obsidian oficjalnie stanął za inicjatywą Kicking It Forward Fargo, zachęcającą wykorzystujących Kickstartera do powołania swych projektów do życia do późniejszego przekazania 5 procent dochodu ze sprzedaży zrealizowanych przedsięwzięć na rzecz wybranych zbiórek innych. Zwyczajnie trzeba sobie przecież pomagać.

Wracając jednak do tematu wpłat, minimum 165 dolarów zagwarantuje nam także darmowy dostęp do pierwszego rozszerzenia, które pojawić się powinno jakieś pół roku po premierze Project Eternity, co przyznam jest zjawiskiem już niepokojącym… Deweloperzy uzasadniają, że chodzi o olbrzymi dodatek, a nie proste DLC, ale pytanie jest oczywiste — czemu nie postarają się, by dać to wszystkim od razu w ramach gry podstawowej? Na „pocieszenie” potwierdzono wsparcie dla fanowskich modyfikacji, które znajdą dom na łamach serwisu Nexus Mods.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)