Buggy Race na weekend

Buggy Race na weekend

Redakcja
21.05.2010 19:25

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Buggy Race - proste wyścigi polskiej produkcji.

Stajemy w szranki z komputerowymi graczami ścigając się po zakręconych trasach biegnących zarówno nad, jak i pod powierzchnią ziemi. Pędząc krętymi korytarzami staramy się zebrać jak największą liczbę bonusów umożliwiających uzyskanie lepszego czasu przejazdu, który pozwoli zakwalifikować się do kolejnej rundy. Gra, mimo iż dedykowana przez autorów dla młodszych graczy, powinna dostarczyć dobrej zabawy również nieco starszym miłośnikom gatunku ;-).

Grę Buggy Race można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Wyścigi.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedź wyczekiwanego przez fanów Test Drive Unlimited 2, a także recenzje Super Street Fightera IV oraz niespodziewanie dobrej strzelanki na Wii - Sin and Punishment: Successor of the Skies. Ponadto w redakcyjnym labie wzięliśmy w obroty kartę GeForce GTX 470 na układzie Fermi - warto zapoznać się z testem tego potwora.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
Flickers na weekend
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (30)