WindowsArchiwumProgramy archiwalneBullGuard Spamfilter
BullGuard Spamfilter ikona

BullGuard Spamfilter10.0.204

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BullGuard Spamfilter jest darmowym i cenionym przez użytkowników filtrem antyspamowym, który chroni skrzynkę pocztową przed niepożądanymi wiadomościami. Potrafi on skutecznie usuwać niechcianą korespondencję o charakterze reklamowym, niebezpieczne wiadomości oraz zabezpiecza nas przed phishingiem.

Program wbrew pozorom jest bardzo prosty w obsłudze. Wspiera takie klienty pocztowe jak Outlook, Thunderbird, Windows Live Mail oraz IncrediMail, a jego działanie opiera się w głównej mierze na często aktualizowanej i tworzonej przez społeczność użytkowników bazie danych. Użytkownik może oczywiście również samodzielnie tworzyć "białe" i "czarne" listy. BullGuard Spamfilter potrafi nałożyć blokadę na pojedyncze adresy e-mail, jak również całą domenę.

Narzędzie pozwala użytkownikowi w znacznym stopniu ograniczyć liczbę wiadomości spamowych, jakie każdego dnia trafiają do jego skrzynki e-mail. BullGuard Spamfilter potrafi również zapobiegać zjawisku phishingu, które polega na podszywaniu się pod zaufanych nadawców oraz np. wyłudzaniu cennych i poufnych danych. Zarządzanie listą zaufanych i blokowanych nadawców odbywać się może wygodnie z poziomu klienta pocztowego.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.410 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań6 131
Data aktualizacji24 sie 2012
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
BullGuard Spamfilter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)