AndroidRozrywka i hobbyGeocachingc:geo
c:geo ikona

c:geo2022.03.10

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

c:geo to otwarty, w pełni funkcjonalny klient dla geogaching.com, z możliwością łączenia się także z innymi platformami geocachingowymi (jak Opencaching). Aplikacja nie jest oficjalnym klientem do zabawy z geocaching.com.

Zaletą korzystania z aplikacji jest możliwość szukania skrzynek bez przeglądarki. Wystarczy uruchomić aplikację, która połączy się z serwisem. Do połączenia potrzebne są dane logowania, używane zwykle z kontem. Niestety aplikacja nie obsługuje logowania przez Facebooka.

Skrzynki można zobaczyć na mapie online, także sortując je według różnych kryteriów. Jako podstawę można wykorzystać mapy Google lub OpenStreetMap.

Po dotknięciu skrzynki na mapie można przeczytać szczegółowe informacje, jak jej położenie oraz trudność. Radar pozwala odnaleźć najbliższe skrzynki, można też przejrzeć je na liście i dodawać do ulubionych, by zawsze mieć je pod ręką. Nie zabrakło wyszukiwarki, która pozwala znaleźć skrzynki w pobliżu podanych współrzędnych.

Aplikacja ma możliwość zapisywania plików GPX oraz tworzenia punktów pomagających w nawigacji. Mapy i informacje o skrzynkach można zapisywać na urządzeniu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentc:geo team
Liczba pobrań219
Data aktualizacji11 mar 2022
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
c:geo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)