Call of Duty: Black Ops 4 stało się planszówką, wydano licencjonowane Monopoly i Risk

Źródło: Materiały prasowe Activision
Źródło: Materiały prasowe Activision
Piotr Urbaniak

03.12.2018 10:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Black Ops 4, najnowsza odsłona serii Call of Duty, która typowo dla tej marki bije kolejne rekordy sprzedaży, doczekało się interpretacji w formie gry planszowej. Na mocy umowy pomiędzy odpowiedzialną za wydanie tytułu firmą Activision a Hasbro, właścicielami praw do popularnych Monopoly oraz Risk, powstały specjalne edycje rzeczonych planszówek.

Monopoly Call of Duty Black Ops Board Game od oryginału różni się nieruchomościami, jakimi przyjdzie nam handlować podczas gry. Jak nietrudno się domyślić, postawiono na lokacje znane z tytułowej gry wideo, a precyzując – mapy trybu sieciowego. Ponadto zmianie uległy pionki, które w nowym wydaniu są miniaturowymi replikami najbardziej rozpoznawalnych przedmiotów z Call of Duty, takich jak pojazd-bomba RC-XD czy skrzynka z zaopatrzeniem.

Źródło: USAopoly
Źródło: USAopoly

W Risk: Call of Duty Black Ops Zombies występują zaś kojarzeni z serią bohaterowie, zaczerpnięci – jak sama nazwa wskazuje – z trybu Zombie: Tank Dempsey, Edward Richtofen, Takeo Masaki oraz Nikolai Belinski. A zamiast używanej zwyczajowo mapy świata i klasycznych pionków mamy, odpowiednio, mapę z Call of Duty: Black Ops i plastikowe figurki żołnierzy.

Źródło: USAopoly
Źródło: USAopoly

Obie planszówki dostępne są już teraz, w amerykańskiej sieci Gamestop. Zmodyfikowane Monopoly kosztuje 39,99 dol., natomiast Risk jest o 10 dol. droższy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)