Canal+ online dostępny na telewizorach Samsung. Sprawdź, czy możesz pobrać

Canal+ online
Canal+ online
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

02.06.2021 13:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Canal+ online od 2 czerwca będzie łatwiej dostępny dla wszystkich klientów, którzy mają telewizory Samsung Smart TV. Dedykowaną aplikację można pobrać na wybrane odbiorniki.

Aplikacja Canal+ online umożliwi pełen zakres funkcji, w tym przełączanie się pomiędzy kanałami czy profilami użytkowników. Wcześniej była ona dostępna już na telewizorach z Android TV, na urządzeniach mobilnych oraz za pośrednictwem dekodera Canal+ Box 4K.

Teraz program trafia również do sklepu Apps na telewizorach Samsung Smart TV. Ważne jednak, że aplikacja będzie dostępna dla urządzeń wyprodukowanych pomiędzy 2018 a 2021 rokiem, z systemem Tizen 4.0 lub nowszym.

Jeżeli wasz odbiornik spełnia te warunki, a nie widzicie aplikacji w sklepie - możecie wyszukać ją ręcznie. Canal+ zapewnia, że proces wdrażania aplikacji rozpoczął się 2 czerwca, ale program może nie być widoczny w tym samym czasie dla wszystkich użytkowników.

Jeżeli wolicie korzystać z Canal+ online na urządzeniach mobilnych, to możecie pobrać aplikację Canal+ online naszego katalogu oprogramowania.

Canal+ online - co w ofercie?

W Canal+ online znalazło się ponad 6000 godzin treści na życzenie oraz w ofercie na żywo. Cena takiego pakietu to 45 zł/miesięcznie i umowa podpisywana jest na zasadzie subskrypcji, tak więc w dowolnym momencie możemy zrezygnować z usługi. Canal+ oferuje również inne pakiety, które umożliwiają dostęp do dodatkowych treści:

  • Canal+ z HBO za 55 zł/miesięcznie;
  • Canal+ z Fun&News za 65 zł/ miesięcznie;
  • Canal+ z Eleven Sports za 55 zł/miesięcznie;
  • Canal+ z HBO i Eleven Sports za 65 zł/miesięcznie;
  • Pełna oferta Canal+ za 85 zł/miesięcznie.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)