Card Monsters: 3 Minute Duels na weekend

Strona głównaCard Monsters: 3 Minute Duels na weekend
26.08.2017 10:48
Card Monsters: 3 Minute Duels na weekend

W ramach cotygodniowej weekendowej rozrywki proponujemy tym razem Card Monsters. To szybka gra karciana online na urządzenia mobilne, w której rozgrywka nigdy nie trwa dłużej niż 3 minuty. Dynamicznym pojedynkom towarzyszy system tworzenia i ulepszania kart.

bEKPRozV

Card Monsters wymaga kolekcjonowania kart i układania własnych talii, ale jest to czynność bardzo prosta. Gracz może mieć 8 kart potworów o różnych umiejętnościach i 8 kart przedmiotów. Ponadto można karty ulepszać w miarę zbierania run i zwojów. Warto zaznaczyć, że karty mają różne kolory i trzeba je brać pod uwagę przy dobieraniu przedmiotów dla potworów.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Pojedynki w Card Monsters są szybkie i atrakcyjne, choć zasady gry są bardzo proste. Przed sobą można mieć tylko 3 potwory, z których każdy ma punkty ataku i życia, a jego sposób walki podlega specyficznym dla niego regułom (na przykład atakuje najpierw potwora naprzeciwko siebie albo najpierw po przekątnej). W pierwszym rzędzie musi być wyłożony stwór walczący wręcz, w drugim (2 pola z tyłu) na dystans, są też postacie dysponujące magią bojowa lub wspomagającą i mające specjalne umiejętności. W turze można wyłożyć tylko tyle kart, na ile wystarczy kryształów. Po zakończeniu ruchu następuje faza ataku. Wygrywa ten, kto pierwszy zniszczy wszystkie potwory przeciwnika.

Card Monsters GamePlay Promotion Video

Na graczy czeka tu publiczny ranking i mnóstwo drobnych prezentów, otrzymywanych za wygrane pojedynki, codzienne logowanie, zdobywanie osiągnięć, przechodzenie pojedynków w wydarzeniach i tym podobne. Ponieważ kart jest sporo i użytkownicy mają bardzo różne talie, nie sposób się tu nudzić. Zakupy w aplikacji są dostępne, ale nie jest to konieczne by zwyciężać – ważniejsze jest umiejętne dysponowanie potworami i ich wyposażeniem.

bEKPRozX

Card Monsters znajdziecie w naszej bazie gier dla Androida i iOS-a.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Blockfall na weekend
Blockfall na weekend
Rafał Szramowiat
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
bEKPRoAT