Catalyst Browse ikona

Catalyst Browse2018.2

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Catalyst Browse to wieloplatformowa przeglądarka multimediów, przeznaczona przede wszystkim do zarządzania materiałami w formatach Sony Pro. Program pozwala wyświetlić pełną gamę kolorów na obrazach zarejestrowanych przez Sony S-Log oraz importować i eksportować pliki ASC-CDL dla innych programów.

Catalyst Browse pozwala przeglądać materiały na kamerze firmy Sony, dysku lub kartach pamięci, przy czym pokaże nie tylko podgląd filmów, ale też metadane i umożliwi ich podstawową edycję. Program umożliwia również wykonywanie operacji na wielu plikach jednocześnie, w tym na transkodowanie (lista formatów) i przenoszenie klipów na dyski, NAS-y lub do chmury Sony Media.

Przy przeglądaniu klipów można ponadto skorzystać z precyzyjnych narzędzi kontroli barw, podejrzeć obraz przed i po wprowadzeniu zmian oraz modyfikować wiele plików jednocześnie.

Razem z Catalyst Browse pobierany jest Catalyst Prepare, którego można testować przez 15 dni. Catalyst Browse jest dostępny za darmo bez ograniczeń.

Udostępnij
Catalyst Browse 2018.2wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań88
Data aktualizacji8 gru 2018
Rozmiar pliku346.42 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Catalyst Browse ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)