WindowsMultimediaInne programy multimedialneCatalyst Browse
Catalyst Browse ikona

Catalyst Browse2023.2.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Catalyst Browse to wieloplatformowa przeglądarka filmów, przeznaczona przede wszystkim do pracy z materiałami w formatach Sony Pro, zarejestrowanych przez Sony S-Log i Sony RAW. Program pozwala precyzyjnie manipulować kolorem, a także importować i eksportować pliki ASC-CDL dla innych narzędzi.

Catalyst Browse pozwala przeglądać materiały na kamerze (nie tylko firmy Sony), dysku lub kartach pamięci, przy czym pokaże nie podgląd filmów oraz wszystkie metadane i parametry kodeka. Przy przeglądaniu klipów można skorzystać z precyzyjnych narzędzi kontroli barw, podejrzeć obraz przed i po wprowadzeniu zmian oraz modyfikować wiele plików jednocześnie. Program umożliwia również wykonywanie operacji na wielu plikach jednocześnie, w tym na transkodowanie (lista formatów) i przenoszenie klipów na dyski, NAS-y lub do chmury.

Razem z Catalyst Browse pobierana jest wersja próbna Catalyst Prepare, której można używać przez 15 dni. Przy instalacji można wybrać, które programy mają pojawić się w systemie. Catalyst Browse jest dostępny za darmo bez ograniczeń.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań289
Data aktualizacji1 sty 2024
Rozmiar pliku496.91 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Catalyst Browse ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)