CATS: Crash Arena Turbo Star na weekend

CATS: Crash Arena Turbo Star na weekend

CATS: Crash Arena Turbo Star na weekend
22.04.2017 09:47, aktualizacja: 24.04.2017 18:44

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Wam tym razem świetną grę mobilną o kotach budujących maszyny bojowe: CATS: Crash Arena Turbo Star. Stoi za nią to samo studio, co za dobrze znanym Cut The Rope.

C.A.T.S. Gameplay Trailer

CATS: Crash Arena Turbo Stars to gra online, w której gracze wcielają się w koty budujące odjechane (ale nie przeczące fizyce) maszyny bojowe. Zależnie od wyposażenia mogą wiercić w pojazdach przeciwników, strzelać różnymi pociskami, przewracać i niszczyć je na wiele innych sposobów. Każda rama pojazdu ma zamontowane na stałe uchwyty na broń i osie na koła, ale to od gracza zależy, jakie części zostaną zamontowane. Trzeba starać się wycisnąć jak najwięcej punktów życia i ataku, mieszcząc się w limicie energii ramy pojazdu. Ponadto trzeba dobrze dobrać koła i zadbać o to, by całość była stabilna. Może się bowiem zdarzyć, że pojazd zostanie przewrócony lub będzie trzymany na dystans.

W miarę wygrywania walk każdy zdobywa kolejne części, ulepszenia i ramy pojazdów. Z czasem odblokowana zostanie także możliwość korzystania z części wykonanych z innych materiałów, niż drewniane, kolejnych ulepszeń i bardziej zaawansowanej broni. Osobno można podnosić poziom umiejętności kierowcy machin bojowych.

Cała zabawa ma miejsce podczas budowania. Gotowa maszyna walczy w zawodach automatycznie i nie wymaga ręcznego sterowania. Walki można toczyć pojedynczo lub startując w rankingach, gdzie by awansować trzeba wygrać określoną liczbę walk. Można też obstawiać walki innych graczy i wygrywać (lub przegrywać) lepsze części. Gra zawiera system mikropłatności, ale można spokojnie bawić się i wygrywać bez sięgania do portfela.

CATS: Crash Arena Turbo Star znajdziecie w naszej bazie gier dla Androida i iOS-a.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Flickers na weekend
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
Trove na weekend
Trove na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (6)