CATS: Crash Arena Turbo Star na weekend

CATS: Crash Arena Turbo Star na weekend
22.04.2017 09:47
CATS: Crash Arena Turbo Star na weekend

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Wam tym razem świetną grę mobilną o kotach budujących maszyny bojowe: CATS: Crash Arena Turbo Star. Stoi za nią to samo studio, co za dobrze znanym Cut The Rope.

C.A.T.S. Gameplay Trailer

CATS: Crash Arena Turbo Stars to gra online, w której gracze wcielają się w koty budujące odjechane (ale nie przeczące fizyce) maszyny bojowe. Zależnie od wyposażenia mogą wiercić w pojazdach przeciwników, strzelać różnymi pociskami, przewracać i niszczyć je na wiele innych sposobów. Każda rama pojazdu ma zamontowane na stałe uchwyty na broń i osie na koła, ale to od gracza zależy, jakie części zostaną zamontowane. Trzeba starać się wycisnąć jak najwięcej punktów życia i ataku, mieszcząc się w limicie energii ramy pojazdu. Ponadto trzeba dobrze dobrać koła i zadbać o to, by całość była stabilna. Może się bowiem zdarzyć, że pojazd zostanie przewrócony lub będzie trzymany na dystans.

W miarę wygrywania walk każdy zdobywa kolejne części, ulepszenia i ramy pojazdów. Z czasem odblokowana zostanie także możliwość korzystania z części wykonanych z innych materiałów, niż drewniane, kolejnych ulepszeń i bardziej zaawansowanej broni. Osobno można podnosić poziom umiejętności kierowcy machin bojowych.

Cała zabawa ma miejsce podczas budowania. Gotowa maszyna walczy w zawodach automatycznie i nie wymaga ręcznego sterowania. Walki można toczyć pojedynczo lub startując w rankingach, gdzie by awansować trzeba wygrać określoną liczbę walk. Można też obstawiać walki innych graczy i wygrywać (lub przegrywać) lepsze części. Gra zawiera system mikropłatności, ale można spokojnie bawić się i wygrywać bez sięgania do portfela.

CATS: Crash Arena Turbo Star znajdziecie w naszej bazie gier dla Androida i iOS-a.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (6)