CD Projekt RED na wiosnę: Wiedźmin na OS X i Wiedźmin 2 (Xbox 360) za recenzję

06.04.2012 11:22, aktual.: 06.04.2012 14:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wczoraj wieczorem miała miejsce wiosenna konferencja prasowa firmy CD Projekt RED — polskiego producenta gier i właściciela platformy GOG.com.

Po pierwsze, Wiedźmin od dziś dostępny jest dla OS X. Posiadacze Maków mogą kupić wersję rozszerzoną gry za 9,99 dolarów lub 7,99 euro. Każdy, kto kupił już wersję dla PC na platformie Steam, otrzyma również darmową grę dla OS X. Dodatkowo 11 kwietnia będzie dostępna łatka rozszerzająca tę wersję gry dla PC o nowe zadania i dodatkową treść. Patch będzie aktywny jednak aktywny dopiero od 17 kwietnia.

Po drugie, na każdego posiadacza Wiedźmina 2 dla PC w serwisie GOG.com czeka darmowa, cyfrowa kopia zapasowa gry. Według ogłoszenia po kopię gry będzie można zgłosić się po 27 kwietnia bez względu na to, kiedy gra została kupiona.

Po trzecie, i prawdopodobnie najważniejsze, CD Projekt RED znów wykazał się uważnym słuchaniem społeczności i ogłosił kampanię, w ramach której rozda tysiąc kopii rozszerzonej wersji Wiedźmina 2: Zabójcy Królów na konsolę Xbox 360 autorom recenzji gry. Zainteresowani, którzy chcieliby wziąć udział w programie, otrzymać kopię gry i napisać recenzję Wiedźmina dla CD Projektu, powinni skontaktować się z firmą, wypełniając formularz na stronie gry. Oczywiście trzeba umieć „się sprzedać” i przekonać CD Projekt RED — największe szanse na zdobycie kopii gry za recenzję mają zapewne osoby prowadzące blogi lub strony o grach, ale to nie musi decydować o zaproszeniu do programu. Zgłoszenie należy wysłać do 9 kwietnia.

Na koniec warto wspomnieć, że do App Store 17 kwietnia trafił darmowy komiks opisujący przygody Geralta. CD Projekt RED zapowiedział, że będzie gorąco, gdyż Geralt w końcu spotka godnego przeciwnika. Komiks, przygotowany specjalnie z myślą o iPadzie, opowie historię w nietypowy jak na komiks sposób — z animacjami i dźwiękami.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)