CeBIT: Wyczynowy zestaw firmy Genius dla graczy

CeBIT: Wyczynowy zestaw firmy Genius dla graczy06.03.2013 11:22
Redakcja

Gwoździem programu na stoisku Genius był wyczynowy zestaw składający się z myszy, klawiatury oraz słuchawek. Mysz można skonfigurować do obsługi ponad 70 różnych makr, słuchawki mają oddzielne tryby pracy dedykowane dla Xboksa, PlayStation i PC, a wszystkie urządzenia dynamicznie rozświetlają się w trakcie zaciętej rozgrywki — już wiemy więc, że to sprzęt przygotowany specjalnie pod wysublimowane gusta najbardziej wytrawnych graczy.

Myszka, klawiatura i słuchawki Genius dla wyczynowych graczy

Mysz jest szczególnie warta uwagi. Model Gila z linii GX-Gaming zdobył już nagrodę CES Innovations 2013 Design. Poza interesującym oświetleniem i wygodnymi, gumowymi boczkami, producent wyposażył ją w zestaw odważników (maksymalnie 30 g), które znajdziemy pod klapką od spodu, wspomniane 72 makra można przypisać do kombinacji 12 przycisków. Mysz może pracować w trybach od 200 do 8200 DPI. Ciekawostką, która przyda się na polu walki, jest funkcja „Sniper”, która automatycznie zmniejsza DPI kiedy potrzebujemy precyzji przy celowaniu. Z kolei „Angle Snapping” ma zwiększyć precyzję ruchów, kiedy w grę wchodzi szybkość.

Po więcej zapraszamy oczywiście na bloga. Można tam znaleźć również kolejną generację testowanej już przez nas Genius Ring Mouse.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)