CeBIT: Wyczynowy zestaw firmy Genius dla graczy

CeBIT: Wyczynowy zestaw firmy Genius dla graczy

Redakcja
06.03.2013 11:22

Gwoździem programu na stoisku Genius był wyczynowy zestaw składający się z myszy, klawiatury oraz słuchawek. Mysz można skonfigurować do obsługi ponad 70 różnych makr, słuchawki mają oddzielne tryby pracy dedykowane dla Xboksa, PlayStation i PC, a wszystkie urządzenia dynamicznie rozświetlają się w trakcie zaciętej rozgrywki — już wiemy więc, że to sprzęt przygotowany specjalnie pod wysublimowane gusta najbardziej wytrawnych graczy.

Myszka, klawiatura i słuchawki Genius dla wyczynowych graczy

Mysz jest szczególnie warta uwagi. Model Gila z linii GX-Gaming zdobył już nagrodę CES Innovations 2013 Design. Poza interesującym oświetleniem i wygodnymi, gumowymi boczkami, producent wyposażył ją w zestaw odważników (maksymalnie 30 g), które znajdziemy pod klapką od spodu, wspomniane 72 makra można przypisać do kombinacji 12 przycisków. Mysz może pracować w trybach od 200 do 8200 DPI. Ciekawostką, która przyda się na polu walki, jest funkcja „Sniper”, która automatycznie zmniejsza DPI kiedy potrzebujemy precyzji przy celowaniu. Z kolei „Angle Snapping” ma zwiększyć precyzję ruchów, kiedy w grę wchodzi szybkość.

Po więcej zapraszamy oczywiście na bloga. Można tam znaleźć również kolejną generację testowanej już przez nas Genius Ring Mouse.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)