Chcesz bliżej poznać .NET? Przyjedź na .NET DeveloperDays do Wrocławia

Chcesz bliżej poznać .NET? Przyjedź na .NET DeveloperDays do Wrocławia

26.09.2014 14:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

.NET DeveloperDays to prawdziwa uczta dla programistów, którzy w swoich projektach wykorzystują platformę .NET. W ciągu trzech dni uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w 20 sesjach technicznych i całodziennych warsztatach.

Agenda .NET DeveloperDays została podzielona na dwie ścieżki tematyczne, które będą toczyć się równolegle. Pierwszego dnia konferencji uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach Visual Studio Master Class, które po angielsku poprowadzi Kate Gregory – światowy autorytet w dziedzinie programowania, MVP, programistkę z ponad 20-letnim stażem i autorkę książek – lub Efektywna praca zespołowa w zespołach programistycznych, prowadzonych po polsku przez ewangelistę, Artura Żarskiego.

Obraz

Środa i czwartek zostały przeznaczone na prelekcje. Poruszana tematyka będzie bardzo szeroka, ale wszystkie zagadnienia oscylować będą wokół platformy .NET i powiązanych z nią produktów. Poza wspomnianymi wcześniej Kate Gregory i Arturem Żarskim scenę zajmą między innymi Andrea Saltarello, MVP, autor książek i aktywny działacz włoskiej społeczności ASP .NET, Cezary Nolewajka, były programista Binga i konsultant MCS, Tomasz Kopacz, starszy ewangelista przy polskim oddziale Microsoftu.

Podczas konferencji działać będzie również strafa ekspertów, którzy postarają się odpowiedzieć na trudne pytania z dziedziny tworzenia aplikacji oraz będą dzielić się z uczestnikami swoim doświadczeniem zawodowym. Wieczorem 15 października odbędzie się także krótka impreza integracyjna. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji WiFi na terenie stadionu i parking, organizatorzy zadbają też o posiłki.

Impreza odbywa się po raz pierwszy, ale jej organizatorzy mają już spore doświadczenie. .NET DeveloperDays prowadzony jest przez ten sam zespół, który od sześciu lat przygotowuje SQLDay – jedną z większych konferencji poświęconych SQL Server. Podczas organizacji .NET DeveloperDays sięgnęli po tę samą, sprawdzoną formułę wydarzenia – wysoki poziom merytoryczny, znani prelegenci z kraju i zagranicy, aktywności integrujące środowisko programistów i całkowity brak marketingowej otoczki.

Szczegóły można znaleźć na stronie developerdays.pl. Udział w konferencji nie jest tani, ale osoby, które zdecydują się kupić wejściówki przed 30 września, mogą skorzystać ze sporej zniżki.

Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)