Chcesz bliżej poznać .NET? Przyjedź na .NET DeveloperDays do Wrocławia

Chcesz bliżej poznać .NET? Przyjedź na .NET DeveloperDays do Wrocławia

Chcesz bliżej poznać .NET? Przyjedź na .NET DeveloperDays do Wrocławia
26.09.2014 14:23

.NET DeveloperDays to prawdziwa uczta dla programistów, którzy w swoich projektach wykorzystują platformę .NET. W ciągu trzech dni uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w 20 sesjach technicznych i całodziennych warsztatach.

Agenda .NET DeveloperDays została podzielona na dwie ścieżki tematyczne, które będą toczyć się równolegle. Pierwszego dnia konferencji uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach Visual Studio Master Class, które po angielsku poprowadzi Kate Gregory – światowy autorytet w dziedzinie programowania, MVP, programistkę z ponad 20-letnim stażem i autorkę książek – lub Efektywna praca zespołowa w zespołach programistycznych, prowadzonych po polsku przez ewangelistę, Artura Żarskiego.

350126175227766721

Środa i czwartek zostały przeznaczone na prelekcje. Poruszana tematyka będzie bardzo szeroka, ale wszystkie zagadnienia oscylować będą wokół platformy .NET i powiązanych z nią produktów. Poza wspomnianymi wcześniej Kate Gregory i Arturem Żarskim scenę zajmą między innymi Andrea Saltarello, MVP, autor książek i aktywny działacz włoskiej społeczności ASP .NET, Cezary Nolewajka, były programista Binga i konsultant MCS, Tomasz Kopacz, starszy ewangelista przy polskim oddziale Microsoftu.

Podczas konferencji działać będzie również strafa ekspertów, którzy postarają się odpowiedzieć na trudne pytania z dziedziny tworzenia aplikacji oraz będą dzielić się z uczestnikami swoim doświadczeniem zawodowym. Wieczorem 15 października odbędzie się także krótka impreza integracyjna. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji WiFi na terenie stadionu i parking, organizatorzy zadbają też o posiłki.

Impreza odbywa się po raz pierwszy, ale jej organizatorzy mają już spore doświadczenie. .NET DeveloperDays prowadzony jest przez ten sam zespół, który od sześciu lat przygotowuje SQLDay – jedną z większych konferencji poświęconych SQL Server. Podczas organizacji .NET DeveloperDays sięgnęli po tę samą, sprawdzoną formułę wydarzenia – wysoki poziom merytoryczny, znani prelegenci z kraju i zagranicy, aktywności integrujące środowisko programistów i całkowity brak marketingowej otoczki.

Szczegóły można znaleźć na stronie developerdays.pl. Udział w konferencji nie jest tani, ale osoby, które zdecydują się kupić wejściówki przed 30 września, mogą skorzystać ze sporej zniżki.

Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)