Chcesz poćwiczyć projektowanie w Solid Edge ST7? Oto darmowy polski podręcznik

Chcesz poćwiczyć projektowanie w Solid Edge ST7? Oto darmowy polski podręcznik

Chcesz poćwiczyć projektowanie w Solid Edge ST7? Oto darmowy polski podręcznik
10.12.2014 19:10, aktualizacja: 12.12.2014 14:31

Z okazji mikołajek pasjonaci projektowania i modelowania w Solid Edge ST7 dostali nie lada prezent – całkowicie darmowy, cyfrowy podręcznik z ćwiczeniami. Do książki dołączone zostały pliki z modelami do ćwiczeń oraz filmy.

Publikacja Solid Edge ST7 – ćwiczenia zawiera zadania, dzięki którym można przećwiczyć sobie korzystanie z najnowszych możliwości oprogramowania przeznaczonego między innymi do modelowania przestrzennego, tworzenia wizualizacji projektów i opracowywania dokumentacji projektowej. W wersji ST7 pojawiły się nowe narzędzia przyspieszające tworzenie szkiców 3D, nowe możliwości w zakresie fotorealistycznych wizualizacji, nowe narzędzia do intuicyjnego modelowania części oraz możliwość szybkiego tworzenia rysunków spełniających normy międzynarodowe.

350128977324828609

Podręcznik można przejrzeć w Sieci (w HTML5 lub Flashu) lub pobrać pliki od wydawcy. W zestawie znajduje się kolorowy dokument, pliki 3D do ćwiczeń oraz około 130 megabajtów filmów. Aby zdobyć podręcznik w tej postaci należy zamówić go na stronie wydawcy, który nie pobierze żadnej opłaty i przyśle odnośniki do poszczególnych plików mailem.

Podręcznik został przygotowany przez Piotra Szymczaka, autora wielu książek o programie Solid Edge. Za jej wydanie odpowiada firma CAMdivision, która ma na koncie już kilka podręczników branżowych, dostępnych zupełnie za darmo. Warto przejrzeć pełną ofertę.

Oprogramowanie Solid Edge ST7 można za darmo testować przez 45 dni, studenci zaś mogą zaś starać się o roczną licencję edukacyjną, którą mogą otrzymać wielokrotnie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)