Christmas Invaders na weekend

Strona głównaChristmas Invaders na weekend
02.12.2017 16:58
Christmas Invaders na weekend

W ramach weekendowej rozrywki proponujemy Wam wariację na temat klasyka, która może dostarczyć dobrą zabawę nie tylko w najbliższych dniach, ale aż do Bożego Narodzenia – Christmas Invaders. To połączenie gry zręcznościowej i kalendarza adwentowego ze szczyptą Gwiezdnych Wojen.

350207352844281793
350207352844347329

Podobnie jak w kalendarzu adwentowym, tu także możemy codziennie, aż do Świąt, odkrywać coś nowego. W Christmas Invaders będzie to kolejna plansza, zaprojektowana przez autorów gry. Po jej przejściu otrzymamy oczywiście drobne prezenty – ulepszenia broni i osłon statku. Plansze można przechodzić wielokrotnie i poprawiać swoją pozycję w rankingach.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Sterowanie w grze jest bardzo proste – wystarczy przesuwać palcem po ekranie statek, którym kierujemy. W przeciwieństwie do klasycznych Space Invaders jednak tu mamy do dyspozycji całą powierzchnię ekranu. Zobaczymy też więcej typów przeciwników, łącznie z maską Dartha Vadera i saniami Mikołaja.

Dla zagorzałych miłośników gier zręcznościowych przygotowany tu został także tryb przetrwania, w którym zadaniem gracza jest uzbieranie jak największej liczby punktów, gdy mamy do dyspozycji tylko 3 życia.

350207352844675009

Christmas Invaders działa na Androidzie.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Monokrome na weekend
Monokrome na weekend
Rafał Szramowiat
P.U.S.H. na weekend
P.U.S.H. na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
Blockfall na weekend
Blockfall na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (12)