Christmas Invaders na weekend

Christmas Invaders na weekend

Christmas Invaders na weekend
02.12.2017 16:58

W ramach weekendowej rozrywki proponujemy Wam wariację na temat klasyka, która może dostarczyć dobrą zabawę nie tylko w najbliższych dniach, ale aż do Bożego Narodzenia – Christmas Invaders. To połączenie gry zręcznościowej i kalendarza adwentowego ze szczyptą Gwiezdnych Wojen.

Obraz
Obraz

Podobnie jak w kalendarzu adwentowym, tu także możemy codziennie, aż do Świąt, odkrywać coś nowego. W Christmas Invaders będzie to kolejna plansza, zaprojektowana przez autorów gry. Po jej przejściu otrzymamy oczywiście drobne prezenty – ulepszenia broni i osłon statku. Plansze można przechodzić wielokrotnie i poprawiać swoją pozycję w rankingach.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Sterowanie w grze jest bardzo proste – wystarczy przesuwać palcem po ekranie statek, którym kierujemy. W przeciwieństwie do klasycznych Space Invaders jednak tu mamy do dyspozycji całą powierzchnię ekranu. Zobaczymy też więcej typów przeciwników, łącznie z maską Dartha Vadera i saniami Mikołaja.

Dla zagorzałych miłośników gier zręcznościowych przygotowany tu został także tryb przetrwania, w którym zadaniem gracza jest uzbieranie jak największej liczby punktów, gdy mamy do dyspozycji tylko 3 życia.

Obraz

Christmas Invaders działa na Androidzie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)