Chrome dla Androida 4.0 po polsku

18.04.2012 12:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sporo się dzieje w świecie przeglądarek, również mobilnych. Użytkowników Androida 4.0 z naszego kraju z pewnością ucieszy fakt, że najnowsza wersja Chrome dla Androida wprowadziła 31 nowych języków, w tym polski. Zmianie towarzyszy obsługa polecanych dla danego kraju wyszukiwarek.

Poza nowymi językami w najnowszym Chrome dla Androida wprowadzono również inne nowości. Wiele entuzjazmu budzi możliwość wymuszenia z poziomu przeglądarki wersji „desktopowej” strony, jeśli mobilna sprawia problemy lub jest zbyt uboga. Zakładki i skróty do często odwiedzanych stron można umieszczać na ekranie domowym. Ponadto można wybierać i zmieniać aplikacje domyślnie otwierające różne odnośniki (aplikacje mobilne stron, komunikatory, klienty poczty). Na koniec, najnowszy Chrome dla Androida doczekał się możliwości pracy z proxy skonfigurowanym w ustawieniach systemowych. Przeglądarka pozwala również na zapisywanie pobieranych plików na urządzeniu i renderowanie tekstów pisanych od prawej do lewej strony ekranu.

Przypomnę tylko, że Chrome dla Androida nadal znajduje się w fazie beta, co oznacza, że wciąż jest testowany i używając go możemy natknąć się na problemy. Najnowsza wersja przeglądarki znajduje się w Google Play, a na blogu Chrome'a można przeczytać więcej na temat zmian.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)