Chrome dla Maków już z obsługą rozszerzeń

Chrome dla Maków już z obsługą rozszerzeń

Wojciech Cybulski
12.02.2010 11:16

Jak informuje na oficjalnym blogu Google, trwające właśnie targi Macworld stały się dla korporacji okazją do zaprezentowania nowego wydania przeglądarki Chrome Beta dla systemu Mac OS X - została ona wzbogacona m.in. o obsługę rozszerzeń.

Google po raz pierwszy wydało Chrome Beta dla Mac OS X w grudniu zeszłego roku, jednak przeglądarka była pozbawiona wielu funkcji znanych z wersji dla Windows. Korporacja obiecała wówczas, że użytkownicy Maków z czasem doczekają się wspomnianych dodatków i jak na razie słowa dotrzymuje. Najnowsze wydanie zawiera oczekiwaną przez wielu użytkowników obsługę rozszerzeń. Google informuje także, iż Chrome dla Mac OS X potrafi synchronizować zakładki między kilkoma komputerami, nawet jeżeli działają one pod kontrolą systemu Windows bądź Linuksa. Ponadto przeglądarka zawiera wbudowanego menedżera plików cookies oraz menedżera procesów.

W przypadku zainstalowanej przeglądarki Google na MacOS X, Chrome Beta powinien samodzielnie zaktualizować się do najnowszej wersji. Osoby, które jeszcze nie posiadają Chrome Beta, mogą ją pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki stron WWW. Należy pamiętać, że jest to wydanie testowe i może działać potencjalnie niestabilnie.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)