Chronos Connect i Chronos Pi – naprawdę tanie smartwatche od Goclever

Chronos Connect i Chronos Pi – naprawdę tanie smartwatche od Goclever

27.10.2015 17:03

Goclever do swojej oferty wprowadza dwa nowe smartwatche, których zaletą jest miedzy innymi atrakcyjna cena. Pierwszy model – Chronos Pi przeznaczony jest dla osób ceniących tradycyjny wygląd. Natomiast drugi Chronos Connect posiada kwadratową kopertę, która kojarzy się z Apple Watchem.

Chronos Pi to okrągła koperta, która zajmowana jest przez okrągły, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 1,54 cala i rozdzielczości 240 × 230 pikseli. Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth 4.0 możemy połączyć się z urządzeniem pracującym pod kontrolą Androida w wersji od 2.3 do 5.0 (niebawem pojawi się wsparcie dla Androida 5.1) oraz ze sprzętem Apple z iOS 8. Smartwatch odporny jest na zachlapania, a akumulator o pojemności ma zapewniać około 3 dni pracy. Chronos Pi oferuje możliwość powiadomienia o nieodebranych notyfikacjach ze smartfona, a także posiada funkcje pozwalające na mierzenie naszej aktywności fizycznej. Za ten model musimy zapłacić tylko 319 złotych.

Obraz

Drugi model – Goclever Chronos Connect nie posiada już eleganckiego wyglądu, ale za to oferuje większe możliwości i jest tańszy, kosztuje tylko 199 zł. Oferuje on 1,54-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 240 × 240 pikseli. Akumulator o pojemności 400 mAh ma zapewniać do 3 dni pracy, gdy jesteśmy połączeni ze smartfonem. Dzięki wbudowanemu gniazdku na kartę SIM możemy bezpośrednie z zegarka wykonywać połączenia, bez potrzeby parowania ze smartfonem. Ten model współpracuje z urządzeniami z Androidem w wersji od 2.3 do 5.0, a w najbliższym czasie ma pojawić się wsparcie dla wersji 5.1. Chronos Connect także posiada funkcje pozwalające mierzyć naszą aktywność fizyczną.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)