Civilization VI już na macOS. Jak znalazł przed premierą nowych Maków

Civilization VI już na macOS. Jak znalazł przed premierą nowych Maków

25.10.2016 15:13, aktual.: 26.10.2016 09:37

Ten tydzień upłynie z całą pewnością pod znakiem ważnych premier sprzętowych. Smartfonową konkurencję zamiotło dziś w dużej mierze Xiaomi, jutro zobaczymy najpewniej nowe urządzania Microsoftu z serii Surface, a w czwartek czeka nas konferencja Apple, na której zobaczymy w końcu nowe laptopy. A na rzecz ich kupna pojawił się właśnie świetny argument.

Najnowsza odsłona serii Civilization, która na Windowsie pojawiła się w piątek, jest już także dostępna na macOS-a. Jak dotąd zakupić grę można tylko na platformie Steam, wkrótce jednak ma także trafić do App Store. Za standardową wersję gry trzeba będzie zapłacić niecałe 60 euro, za wersję Deluxe Digital trzeba będzie zapłacić 20 euro więcej.

CIVILIZATION VI Launch Trailer

W zestawie rozszerzonym znalazła się ścieżka dźwiękowa (specjalna kompilacja na 25-lecie serii) oraz darmowy dostęp do czterech DLC, które do Civilization VI ukażą się w przyszłości. Ponadto przygotowano także ofertę promocyjną, dzięki której można zaoszczędzić na Steam Controllerze.

Minimalne wymagania sprzętowe najnowszej Cywilizacji na macOS-a nie należą do najniższych: konieczna konfiguracja to Intel Core i5 2,7 GHz, 6 GB RAM-u oraz grafika GeForce 775M, Radeon HD 6970 lub Intel Iris Pro. Grę będzie można uruchomić tylko na macOS-ie w wersji 10.1 i 10.2.

Obraz

Zaledwie dwa dni przed premierą nowych Maków, premiera Civilization VI to dla Apple wspaniały prezent i nie byłoby szczególnym zaskoczeniem, gdyby Tim Cook w czwartek to właśnie tego tytułu użył jako jednego z dodatkowych argumentów na rzecz kupna nowych komputerów z jabłkiem.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)