WindowsGryStrategiczneClash Royale 3D

Clash Royale 3D

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Clash Royale 3D to gra strategiczna typu obrona wieży (ang. Tower defense), stworzona na podstawie dostępnej na urządzenia mobilne produkcji Clash Royale. Dzięki zastosowaniu trójwymiarowej grafiki, gra zyskuje jeszcze większą dynamikę i dostarcza nowych, ciekawych wrażeń.

Rozgrywka

Do eksploracji dla gracza pozostawiono trzy mapy. Pierwsza z nich, Magiczna Wioska, umożliwia zapoznanie się ze wstępnymi modelami wież strażniczych, wszelkich dział bojowych (takich jak armaty, wieżyczki strzelające laserami czy prądem) oraz z modelem budki dla łuczników i wiele więcej.

Następną mapą w Clash Royale 3D jest Magiczna Arena 1, która wyglądem przypomina łąkę przed zamkiem. Pole bitewne wyłożone jest trawą, a przez jego środek przebiega płynąca prosto do młyna rzeczka, przedzielająca pole na teren niebieskiej i czerwonej drużyny.

Magiczna Arena 4, już ostatnia z map, utrzymana jest w klimacie piekieł. Pole bitwy otoczone jest gorącą i bulgocącą lawą, która wypływa strumieniami ze znajdujących się po przeciwnych stronach mapy kamiennych, czarcich głów. Również tutaj pole dzieli się na dwie połowy, z których jedna należy do niebieskiej, a drugie do czerwonej drużyny.

Mimo, iż w prawym dolnym rogu widnieje pasek życia postaci poruszanej przez gracza wskazujący na dziewięćset punktów życia, to postać jest nieśmiertelna. Dlatego też, zaatakowana przez wieżyczki obrażenia otrzyma, ale nigdy nie zginie.

Produkcja studia Hogkey Games jest jeszcze w fazie Pre-Alpha, dlatego na ten moment właściwa rozgrywka ani multiplayer nie są dostępne. Po pobraniu pliku wszystkie instrukcje i informacje na temat występujących bugów zawarte są w pliku tekstowym przygotowanym przez deweloperów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentHogkey Games
Liczba pobrań60
Data aktualizacji30 lip 2020
Rozmiar pliku584.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)