MacOSInternet i komunikacjaAkceleratory pobierania plikówClipGrab
ClipGrab ikona

ClipGrab3.9.4

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ClipGrab to prosty menenedżer pobierania. Program obsługuje takie serwisy jak YouTube, Clipfish, Collegehumor, Dailymotion, MyVideo, MySpass, Sevenload, Tudou oraz Vimeo.

Aplikacja ma przejrzysty i łatwy do opanowania interfejs. Aby pobrać wideo wystarczy wkleić link, wybrać format docelowy i jakość, po czym kliknąć na przycisk „Pobierz”. Można również skorzystać z wbudowanej w programie wyszukiwarki filmów. ClipGrab pozwala na zapisywanie materiałów wideo w formacie MP4, WMV lub OGG Theora, a także audio w formacie MP3 lub OGG Vorbis.

Według twórców programu oprócz oficjalnej listy obsługiwanych serwisów ClipGrab jest w stanie pobrać filmy także z innych źródeł, dlatego też warto testować aplikację nie tylko z wyżej wymienionymi serwisami, ponieważ możliwe, że sobie z nimi poradzi. W preferencjach ClipGraba można ustawić lokalizację zapisywanych przez aplikację plików, metadane, powiadomienia oraz serwery poxy. Dodatkowo można zaznaczyć, aby program automatycznie czyścił listę pobierania.

ClipGrab to dobra propozycja jeśli szukamy prostego i nie zużywającego dużej ilości zasobów systemowych menedżera pobierania. Aplikacja dostępna jest za darmo w pełnej wersji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentClipgrab.de
Liczba pobrań560
Data aktualizacji23 lis 2020
Rozmiar pliku84.29 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
ClipGrab ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)