bEJRpyWJ
Clou - aplikacja do czytania ikona

Clou - aplikacja do czytania1.0.239

Strona głównaAndroidWiadomościAgregatory treściClou - aplikacja do czytania
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Clou - aplikacja do czytania to aplikacja, w której znajdziemy teksty polecane przez firmę Agora. W programie znajdziemy publikacje, które wcześniej ukazały się na łamach Gazety Wyborczej oraz jej dodatków: Magazynu Świątecznego, Ale Historii, Wysokich Obcasów, Dużego Formatu, Książek. Magazynu do Czytania, Tylko Zdrowia oraz Nauki dla Każdego.

bEJRpyWL

Aplikacja codziennie o godz. 6 rano dostarcza nowych publikacji. Nie znajdziemy w niej materiałów newsowych, Clou służy bowiem do czytania dłuższych tekstów: analiz, reportaży, portretów. Codzienny zestaw publikacji uzupełniany jest archiwalnymi tekstami z Gazety Wyborczej, które zdaniem redakcji Clou dobrze wpisuję się w kontekst wybranego dnia. Treści przeczytamy w minimalistycznej oprawie graficznej, która ułatwia skupienie na lekturze.

Program jest bardzo skromny, jeśli chodzi o możliwości jego konfiguracji. Możemy wybrać wielkość i rodzaj czcionki (szeryfowa lub bezszeryfowa), a także włączyć tryb nocny. Aplikacja ma też wbudowany przycisk do szybkiego dzielenia się linkami do tekstów za pomocą komunikatorów lub w mediach społecznościowych.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena:
ProducentAgora S.A.
Liczba pobrań159
Data aktualizacji31 sie 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Clou - aplikacja do czytania ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEJRpyXH