Code::Dive już w środę, mamy wejściówki dla czytelników

Code::Dive już w środę, mamy wejściówki dla czytelników

03.11.2014 12:05, aktual.: 04.11.2014 16:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wrocławskie „Święto programistów”, czyli Code::Dive, odbędzie się już w środę. Rejestracja już została zakończona, a poza tym nie jest równoznaczna z otrzymaniem wejściówki na wydarzenie. Dlatego też mamy zamiar rozdać wejściówki z puli zarezerwowanej specjalnie dla naszych Czytelników.

CodeDive to konferencja kierowana do programistów, organizowana przez wrocławski oddział Nokii. Organizatorzy zapowiadają, że tego dnia Wrocław zmieni się w nieoficjalną europejską stolicę IT za sprawą zaproszonych na konferencję CodeDive światowej sławy programistów: Scotta Meyersa, autora serii książek o efektywnym wykorzystaniu języka C++, Venkata Subramaniama, założyciela Agile Developer oraz Andrzeja Krzemieńskiego, jednego z najbardziej znanych polskich programistów. W sumie organizatorzy zaplanowali 13 wykładów prowadzonych równolegle w dwóch salach.

Obraz

Podczas rejestracji uczestników przeprowadzona została selekcja. Pierwszeństwo miały osoby z doświadczeniem technicznym, czyli czynni zawodowo programiści bądź testerzy. Konrad Fuławka z Nokii, organizator wydarzenia, zdradził, że było to niezbędne ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem – sale wykładowe pomieszczą „tylko” 1300 osób i warto by byli to pasjonaci programowania. Dla „Rezerwowych” przewidziana jest transmisja on-line oraz losowanie gadżetów.

Jeśli ktoś nie został wybrany podczas głównej selekcji, wciąż ma szansę osobiście wziąć udział w CodeDive. W redakcji dobrychprogramów czekają kolejne wejściówki na konferencję. Aby otrzymać jedną z nich, należy na nasz redakcyjny adres e-mail (redakcja@dobreprogramy.pl) wysłać maila z krótką informacją, dlaczego ktoś chce wybrać się na CodeDive oraz swojego nicka na portalu. W tytule wiadomości należy podać nazwę konferencji.

Odpowiedzi oraz szczegóły dotyczące odbioru wejściówki przekażemy jutro w godzinach pracy.

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Na uczestników czeka prócz masy merytorycznej wiedzy (ponad 10 godzin wykładów!) także darmowa pizza. Konferencja Code::Dive jest całkowicie darmowa, co wyróżnia ją na tle europejskich i światowych imprez tego typu. Nokia, która na co dzień korzysta z doświadczenia i pracy programistów, tym razem oferuje im coś od siebie – jedyną w swoim rodzaju możliwość spotkania i wymiany myśli podczas całego wydarzenia i after party.

Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)