AndroidGryZręcznościoweColor Switch
Color Switch ikona

Color Switch10.6.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Color Switch to bardzo wciągająca gra zręcznościowa, w której zadaniem gracza jest umiejętne sterowanie kolorowymi kulkami tak, aby przedostać się przez przeszkody na każdej z plansz i dotrzeć do mety.

W Color Switch dostajemy do dyspozycji 11 trybów rozgrywki. Różnią się one zarówno rozmieszczeniem przeszkód na planszy, jak też wymaganym sposobem przemieszczania kulki. Mają one losowo dobrane kolory i np. w trybie Challenges należy pokonać kolejne wirujące okręgi, z których każdy składa się z czterech kolorów. Do wnętrza okręgu dostaniemy się, trafiając kulką w ten bok, który odpowiada kolorowi sterowanego przez nas przedmiotu. Trzeba jednocześnie dotykać ekranu przez cały czas, ale na tyle delikatnie, by nie dopuścić do upadku kulki ani do trafienia w obiekt o innym kolorze. Wtedy bowiem przegramy i zabawę trzeba będzie zaczynać od początku.

Twórcy gry przewidzieli tutaj mnóstwo poziomów do zabawy (w niektórych trybach zabawy jest ich ponad 100), a niektóre dokładają zawodnikom trudności: w trybie Cave większa część planszy jest zaciemniona i widać jedynie lekko oświetloną, sterowaną przez nas kulkę. W kolei w trybie Break należy odbijać kulkę w widoczne z prawej i lewej strony ściany, w których tylko niektóre odcinki są w kolorze identycznym do tego, którym wymalowana jest piłeczka. Natomiast bawiąc się w trybie Split sterować będziemy dwoma kulkami, którymi musimy ominąć przeszkody widoczne w środku planszy i manewrować na tyle ostrożnie, by nie uderzyć w boczne ściany planszy na naszej drodze do mety. To wszystko sprawia, że dzięki grze Color Switch możemy liczyć na mnóstwo dobrej zabawy, która nie nudzi się dzięki różnym trudnościom do pokonania.

Gra jest dostępna za darmo, ale zawiera reklamy. Można je wyłączyć, płacąc ok. 13 zł. Podobną kwotę wydamy, chcąc odblokować wszystkie poziomy dostępne w grze, natomiast zakup całego pakietu ułatwień wiąże się z wydatkiem w kwocie ok. 30 zł.

Color Switch można zintegrować z usługą Gry Google Play. To pozwoli zapisywać na bieżąco nasze wyniki w chmurze Google, synchronizować je między urządzeniami oraz rywalizować z innymi osobami grającymi w Color Switch.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentFortafy Games
Liczba pobrań1 198
Data aktualizacji15 gru 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Color Switch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)