Command & Conquer z misjami fabularnymi

Marcin Paterek

20.08.2013 20:18, aktual.: 21.08.2013 11:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Command & Conquer, darmowa odsłona jednej z najbardziej znanych serii gier strategicznych, zostanie w przyszłym roku wzbogacona o epizodyczne misje fabularne. Odgrywane samotnie lub w kooperacji, w sumie złożą się na kampanię, której gracze domagali się od początkowo ukierunkowanej wyłącznie na sieciowe boje produkcji.

Command & Conquer™ -- Campaign Missions Reveal -- Gamescom 2013 Official

Pierwsza z misji, która zostanie udostępniona na początku przyszłego roku, skupi się na kłopotach Asia-Pacific Alliance (APA) — zdominowanej przez Chińczyków grupy, która w świecie gry przez blisko dekadę odgrywała czołową rolę na arenie geopolitycznej. Obecnie jej przywództwo kwestionuje wysoko rozwinięta European Union (EU), co doprowadza do zaostrzenia konfliktu. Przysłowiowej oliwy do ognia dolewa dodatkowo Global Liberation Army (GLA), czyli organizacja terrorystyczna, która ma zamiar rozbić obu wrogów od środka, wszczynając na ich terenach krwawe rebelie. Zadaniem gracza, który wcieli się w dowódcę APA, ma być utrzymanie ładu na świecie za wszelką cenę — nawet strat w ludziach.

Mimo ze misje fabularne pojawią się dopiero w 2014 r., pozbawiony ich Command & Conquer zadebiutuje jeszcze pod koniec tego roku. Obecnie gra znajduje się w fazie zamkniętych beta testów.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)