CoolTweak – wygodna zmiana rozmiaru obrazków z menu kontekstowego

Strona głównaCoolTweak – wygodna zmiana rozmiaru obrazków z menu kontekstowego
11.06.2017 13:46
CoolTweak – wygodna zmiana rozmiaru obrazków z menu kontekstowego
Jan Mentel
Jan Mentel

CoolTweak to darmowe narzędzie, które po zainstalowaniu doda do menu kontekstowego funkcję zmiany rozmiaru grafik za pomocą jednego kliknięcia. Poza bardzo przydatną możliwością zmiany rozmiaru, znajdziemy też przyciski, dzięki którym udostępnimy fotografie w mediach społecznościowych.

bETxCqZh

CoolTweak promowany jest jako oprogramowanie, które rewolucjonizuje zastosowania prawego przycisku. Oczywiście nie sposób się z tym zgodzić, choć na pewno jest to bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie dla tych, którzy często publikują zdjęcia w Sieci.

Aplikacja dodaje do menu kontekstowego pozycje, np. zmianę rozmiaru, zmianę o wybraną wartość oraz przejście do bardziej zaawansowanej edycji. Znajdziemy też przyciski szybkiego udostępniania Facebooka czy Twittera.

350201033370462145

Program tuż po zainstalowaniu oprowadza nas po podstawowych funkcjach, pokazując m.in., w jaki sposób skonfigurować kontekstowe menu Windowsa. Z pozycji okna głównego aplikacji możemy zmienić kolejności czy usunąć niepotrzebne funkcję.

bETxCqZj

Oprócz wspomnianych funkcji, CoolTweak oferuje także dodawanie znaków wodnych. Tę akcję również będziemy mogli wykonać w oknie głównym, którego interfejs jest prosty i czytelny. Aplikacja utworzy też folder do którego automatycznie przesyłać będzie wszystkie edytowane fotografie.

Aplikacja dostępna jest w naszej bazie programów.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bETxCqZt
Komentarze (18)
bETxCraf