r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CoolTweak 3.3

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne

CoolTweak to darmowe narzędzie, które po zainstalowaniu doda do menu Windows Explorera funkcję szybkiej edycji zdjęć. Poza bardzo przydatną możliwością zmiany rozmiaru, znajdziemy też przyciski, dzięki którym udostępnimy fotografie w mediach społecznościowych.

Galeria programu

Aplikacja automatycznie dodaje pozycje w menu, które pojawią się po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na wybrany obraz. Możemy zmienić rozmiar o określonej wartości lub sami wybrać wielkość. Znajdziemy tez przycisk, który pozwoli na nałożenie znaku wodnego..

Obrazy można udostępniać w bardzo prosty sposób w mediach społecznościowych. Do dyspozycji dostajemy takie platformy jak Facebook, Flickr, Twitter, oraz Piscasa. Zanim wyślemy zdjęcie, musimy zatwierdzić jego rozmiar.

Interfejs okna głównego jest prosty i czytelny, przez co obsługa aplikacji jest intuicyjna. Program automatycznie tworzy folder i przesyła do niego edytowane obrazy. Oczywiście można zmienić lokalizację, do której trafią fotografie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

CoolTweak – wygodna zmiana rozmiaru obrazków z menu kontekstowego

18
OPROGRAMOWANIE 11.06.2017 | Jan Mentel

CoolTweak to darmowe narzędzie, które po zainstalowaniu doda do menu kontekstowego funkcję zmiany rozmiaru grafik za pomocą jednego kliknięcia. Poza bardzo przydatną możliwością zmiany rozmiaru, znajdziemy też przyciski, dzięki którym udostępnimy fotografie w mediach społecznościowych. CoolTweak promowany jest jako oprogramowanie, które rewolucjonizuje zastosowania prawego przycisku. Oczywiście nie sposób się z tym zgodzić, choć na pewno jest to bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie dla tych, którzy często publikują zdjęcia w Sieci. Aplikacja dodaje do menu kontekstowego pozycje, np.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Pablo_Wawa   10 #1 13.06.2017 10:07

Program jest strasznie powolny a interfejs użytkownika jest kiepsko zaprojektowany (przerost formy nad treścią), po 5 minutach zaczął mnie wkurzać i go odinstalowałem.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.