Corel Painter 12 w piekielnie niskiej cenie z każdym tabletem firmy Wacom

Corel Painter 12 w piekielnie niskiej cenie z każdym tabletem firmy Wacom

14.05.2013 18:14, aktualizacja: 14.05.2013 21:51

Programu Corel Painter nikomu, kto choć raz zainteresował się rysowaniem na komputerze, przedstawiać nie trzeba, podobnie jak tabletów piórkowych firmy Wacom. Do wszystkich, którzy zajmują się malowaniem przy użyciu komputera, kierowana jest nowa, „diabelska” promocja firmy KSK Dystrybucja.

Obraz

Kosztującego zwykle powyżej 1200 złotych Corel Paintera 12 można kupić za równo 666 złotych, jeśli w koszyku znajdzie się także dowolny tablet firmy Wacom. Dowolny, więc może to być choćby najprostszy Bamboo 3 Pen, kosztujący niewiele ponad 200 złotych… i tym sposobem można zdobyć tablet i program za mniej niż tysiąc złotych. Promocja może być też pretekstem do nabycia sprzętu z wyższej półki, na przykład najnowszego tabletu LCD z linii Cintiq — 22 HD Touch. Do wszystkich tabletów KSK Dystrybucja dołącza, zależnie od modelu, półroczną lub roczną licencję na oprogramowanie zabezpieczające F-Secure Internet Security 2013. Szczegóły promocji można znaleźć na stronie sklepu.

Firma KSK Dystrybucja poinformowała ponadto o otwarciu w Katowicach WACOM Lab — oddziału, w którym można przed kupnem przetestować wszystkie modele tabletów japońskiego producenta przed zakupem. Placówka znajduje się przy ulicy 11 listopada, jest czynna od 9:00 do 15:00 i niestety na razie jest jedynym w kraju takim punktem prowadzonym przez KSK Dystrybucja.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)