CorelDRAW Graphics Suite – promocje dla użytkowników

CorelDRAW Graphics Suite – promocje dla użytkowników

30.10.2018 18:45, aktual.: 30.10.2018 22:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na użytkowników pakietu CorelDRAW Graphics Suite czekają dwie promocje, przygotowane przez firmę Corel. Dotychczasowym użytkownikom pakietu, którzy dokonają uaktualnienia do wersji CorelDRAW Graphics Suite 2018 firma oferuje zwrot części kwoty wydanej na jej zakup (cashback). Nowi nabywcy pakietu zaś mogą bezpłatnie dołączyć do Programu Upgrade Protection i zaoszczędzić na przyszłych aktualizacjach.

Obecni użytkownicy oprogramowania CorelDRAW, którzy kupią aktualizację pakietu do wersji CorelDRAW Graphics Suite 2018 u wybranych sprzedawców produktów firmy Corel, będą mogli uzyskać zwrot wysokości 215 zł. By skorzystać z promocji, trzeba kupić aktualizację przed 30 listopada, w postaci pudełkowej lub cyfrowej. Następnie trzeba do 15 grudnia wypełnić formularz i dołączyć do niego kopię dowodu zakupu. W ciągu 10 dni firma Corel potwierdzi, że otrzymała zgłoszenie. Przelew ze zwrotem otrzymamy w ciągu kolejnych 28 dni. Z promocji nie mogą skorzystać uczniowie i studenci, przedsiębiorstwa, posiadacze wersji Home oprogramowania, OEM i NFR.

Klienci biznesowi i korporacyjny, którzy pierwszy raz kupią licencje biznesowe na oprogramowanie CorelDRAW u autoryzowanego sprzedawcy, zakwalifikują się do bezpłatnego Programu Ochrony Aktualizacji Biznesowej (Upgrade Protection) na rok. W ramach tego programu otrzymają bezpłatną wersję oprogramowania, jeśli taka ukaże się ona w ciągu roku od zakupu.

Po pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2018 warto sięgnąć z kilku powodów. Jednym z nich jest nowa możliwość rysowania symetrycznego, który znacznie ułatwia tworzenie obiektów z różną liczbą osi symetrii, od twarzy z jedną osią po wieloosiowe kwiaty i finezyjne mandale. Narzędzie „Uderzenie” pozwala tworzyć wrażenie ruchu na projektowanych grafikach, Pointillizer zaś zamieni dowolny obraz w mozaikę złożoną z punktów, zupełnie jak w druku starych komiksów. W programie pojawiła się też obsługa cieni blokowych, które pozwalają nadać kształtom trójwymiarowy efekt. Program daje też większą kontrolę nad rozmieszczeniem węzłów na krzywych i kresek na wierzchołkach figur otoczonych linią przerywaną.

Rysowanie symetryczne w CorelDRAW Graphics Suite 2018
Rysowanie symetryczne w CorelDRAW Graphics Suite 2018

Wersję próbną programu CorelDRAW Graphics Suite 2018 znajdziecie w naszej bazie programów. Można jej używać przez 15 dni. Autoryzowanych partnerów Corela znajdziecie na liście.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)