Corsair pewny jakości swoich zasilaczy, daje gwarancję na 10 lat

Strona głównaCorsair pewny jakości swoich zasilaczy, daje gwarancję na 10 lat
19.04.2016 14:15
Corsair pewny jakości swoich zasilaczy, daje gwarancję na 10 lat

Producenci nie przepadają za gwarancjami, którymi muszą być objęte ich produkty. W końcu muszą oni naprawiać swój wadliwy sprzęt. Nie wszyscy jednak uważają gwarancję za zło konieczne. Corsair objął swoje zasilacze komputerowe 10-letnią gwarancją, co dowodzi, jak bardzo pewien jest jakości swoich produktów.

Zasilacze Corsair cieszą się dobrą opinią, wielu użytkowników wśród zalet wymienia ich niezawodność. Dotyczy to także tańszych egzemplarzy, które dodatkowo docenia są za dobry stosunek jakości do ceny. W przypadku tych z niższej półki możemy liczyć na gwarancję trwającą najczęściej od 3 do 5 lat. Natomiast topowe egzemplarze do tej pory objęte były 7-letnim wsparciem.

Corsair przekonany o wysokiej jakość swoich produktów zdecydował się na wydłużenie okresu gwarancyjnego do 10 lat. Znaczna większość osób przez ten czas wymieni komputer przynajmniej raz, a więc teoretycznie zasilacz komputerowy od Corsair powinien służyć przez cały żywot danego peceta. Nie wszystkie jednak zasilacze objęte są taką przedłużoną gwarancją, dotyczy ona modeli z serii AXi, HXi, RMi oraz RMx.

Warto zwrócić uwagę, że obecnie tylko firma EVGA daje 10 lat gwarancji na swoje topowe zasilacze komputerowe. Popularni producenci drogich zasilaczy, tacy jak Seasonic, Antec czy Thermaltake, pozostają przy 7 latach wsparcia dla swoich topowych produktów. Oczywiście 7 lat to nadal długi okres.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)