Coś dla psiarzy: Paw Map wskaże, gdzie pies jest mile widziany, a gdzie jest niebezpiecznie

Coś dla psiarzy: Paw Map wskaże, gdzie pies jest mile widziany, a gdzie jest niebezpiecznie

Coś dla psiarzy: Paw Map wskaże, gdzie pies jest mile widziany, a gdzie jest niebezpiecznie
23.09.2018 10:36, aktualizacja: 23.09.2018 14:33

Spacerowanie z psem wiąże się z pewnymi drobnymi niedogodnościami, zwłaszcza w mieście. Niekiedy trudno znaleźć miejsce, gdzie czworonóg będzie mile widziany. Bywają też miejsca z różnych powodów niebezpieczne, gdzie pupila mogą zaatakować kleszcze albo gdzie może natknąć się na coś trującego. Dla osób borykających się z takimi problemami powstała dobrze zapowiadająca się aplikacja Paw Map.

To mapa, do której chętni mogą dopisywać miejsca przyjazne psom – restauracje z ogródkiem, gdzie dla psa zostanie wystawiona miska z wodą, parki, psie tory przeszkód czy hotele i ośrodki wypoczynkowe, gdzie można wybrać się ze zwierzętami. Na mapach znajdziemy też takie miejsca, gdzie z psem nie wejdziemy, a także inne przydatne punkty, jak przychodnie weterynaryjne czy sklepy zoologiczne.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Bardzo istotną częścią tej aplikacji jest też możliwość oznaczania miejsc niebezpiecznych dla psów z różnych powodów. Możemy oznaczać punkty, gdzie czworonogom będzie przeszkadzać hałas, gdzie może nadepnąć na szkło, jest ryzyko spotkania dzikich zwierząt lub odbywają się polowania. Znalazł się tu też znacznik dla miejsc, gdzie można trafić na niebezpieczną dla psa substancję – trutki na szczury czy ślimaki, odpady produkcyjne albo zatrute przysmaki, wyłożone w ramach pułapki.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Z mapy można korzystać bez logowania, po zalogowaniu można zaś dodawać własne punkty, którymi warto podzielić się z innymi właścicielami psów w okolicy. W ustawieniach możemy ograniczyć wyświetlanie punktów tylko do własnych oznaczeń lub tylko do oznaczeń z ostatniego miesiąca. Aplikacja pozwala też włączyć widok satelitarny i pokazać najbliższą okolicę na podstawie wskazań GPS.

Paw Map jest dostępna za darmo. Aplikacja będzie tak dobra, jak informacje udostępnione w niej przez użytkowników, warto więc zaprosić do uzupełniania mapy więcej osób.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)