bDZniqNx
CPix ikona

CPix2.5.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CPix to prosta i lekka przeglądarka plików graficznych, charakteryzująca się przede wszystkim wsparciem dla kilku mniej popularnych formatów, w tym MPO, EPL i WBMP. Obsługiwane są również animowane GIF-y oraz pliki TIFF. Nie zabrakło również oczywiście wsparcia dla popularnych JPG, PNG i BMP.

bDZniqNz

Wszystkie funkcje w interfejsie skrywają się pod opcjami na pasku menu. Wśród nich, kilka ciekawszych ustawień, między innymi opcja zmiany koloru tła w aplikacji, co będzie przydatne, gdy przeglądamy zdjęcia niewypełniające całkowicie okna programu. Inną z kluczowych funkcji jest opcja wykonywania konwersji grafik pomiędzy obsługiwanymi formatami.

Program wyposażono również w podstawowe efekty, które pozwolą sprawdzić jak zdjęcia będą wyglądały w innej kolorystyce. Możliwa jest zmiana nasycenia, jasności i balansu bieli. CPix potrafi również zmienić zdjęcie na skalę szarości lub negatyw.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
CPix 2.5.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentFileFriend
Liczba pobrań1 544
Data aktualizacji15 wrz 2019
Rozmiar pliku1.91 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CPix ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZniqOe
bDZniqOv