Creative po trzech latach odświeżą zestaw głośników T6

Creative po trzech latach odświeżą zestaw głośników T6

Marcin Wilk
20.02.2013 13:47

Creative wprowadza do sprzedaży druga serię głośników T6 docenionych przez klientów za uniwersalność i dobrą jakość dźwięku. Według wielu opinii nadają się zarówno do słuchania muzyki, oglądania filmów i grania. Zestaw składający się z trzech głównych elementów — głośnika niskotonowego (z technologią SLAM) i dwóch satelitek, wyróżnia możliwość „przeistoczenia” w pełnoprawny zestaw przestrzenny 5.1. Uzyskanie dodatkowych efektów poprawiających dynamikę dźwięku i jego realistyczność, jest możliwe dzięki innowacyjnej budowie głośników odpowiedzialnych za średnie i wysokie tony. Przełączenie zestawu ze stereofonicznego na przestrzenny odbywa się poprzez przekręcenie górnej części satelitek.

Obraz

Creative T6 Series II wyróżnia również bezprzewodowa komunikacja. Zestaw wyposażono w kodek aptX pozwalający przesyłać dźwięk bez opóźnień i zakłóceń. Dzięki niemu w bardzo łatwy sposób głośniki można sparować z każdym urządzeniem posiadającym moduł Bluetooth. Do podłączenia komputera stacjonarnego można wykorzystać nadajnik USB Creative BT-D1, możliwe jest również podłączenie zestawu przez kabel USB.

Sterowanie głośnikami odbywa się na dwa sposoby. Można do tego wykorzystać pilota na podczerwień albo przewodowy regulator, umożliwiający zmiany źródła (Bluetooth, USB lub Aux In), oraz zmiany głośności. Osoby zainteresowane powieszeniem głośników na ścianie mają taką możliwość, po wypięciu stojaków.

Zestaw w sklepach ma się pojawić na początku marca i został wyceniony na 1599zł, jego poprzednik zmienia cenę na 1299zł.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)