WindowsInternet i komunikacjaPrzeglądarki stron WWWCrusta Browser
Crusta Browser ikona

Crusta Browser1.4.3.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Crusta Browser to bezpłatna, nowoczesna przeglądarka stron internetowych, która może stanowić ciekawą alternatywę dla Firefoxa, Opery czy Chrome’a.

Celem autorów Crusta Browser było stworzenie niewielkiej aplikacji (zajmuje ona nieco ponad 160 MB na dysku twardym), która ładuje kolejne strony w mgnieniu oka. Dlatego też obok paska adresu znajdziemy licznik, dzięki któremu dowiemy się, w jakim czasie uruchomiono daną witrynę sieciową. Poza tym otrzymujemy tu inne przydatne rozwiązania, takie jak możliwość stworzenia listy najczęściej odwiedzanych adresów, opcję zamiany tekstu na mowę, funkcję przeglądania dokumentów PDF czy opcję tworzenia screenshotów.

Pozornie mogłoby się wydawać, że po lewej stronie głównego okna programu Crusta Browser umieszczono zakładki, ale w istocie klikając na wybraną ikonę danego serwisu (domyślnie Facebook, Twittera oraz Time.is), uruchamiamy go w mniejszym oknie. Możemy dzięki temu jednocześnie korzystać na przykład z serwisu społecznościowego (odpowiadając na wiadomości) i portalu informacyjnego (zapoznając się z newsami).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producenttarptaeya
Liczba pobrań1 387
Data aktualizacji30 maj 2018
Rozmiar pliku46.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Crusta Browser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)