WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweCSearcher
CSearcher ikona

CSearcher1.5.5.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Csearcher to bardzo przydatne narzędzie, które z powodzeniem może zastąpić tradycyjną wyszukiwarkę plików w Eksploratorze Windows. Jego cechą kluczową jest szybkość działania i fakt, że nie wykorzystuje indeksowania plików.

Jeśli zamierzamy przeszukać dysk twardy w poszukiwaniu rozmaitych dokumentów, zdjęć, materiałów wideo czy jakichkolwiek innych danych, musimy liczyć się z tym, że Eksplorator Windows po pierwsze nie zawsze odnajdzie wskazane pliki, a po drugie w trakcie przeprowadzania tej operacji zużyje dużo pamięci operacyjnej. W tej sytuacji z pomocą przychodzi Csearcher, który nie dość, że działa sprawniej, to dodatkowo oferuje szereg funkcjonalności, jakich próżno szukać w popularnych "okienkach".

Za pomocą Csearcher możemy odnaleźć nie tylko pojedyncze pliki, ale także całe foldery. Ponadto narzędzie pozwala odnaleźć dokumenty z konkretną frazą czy też wedle innych kategorii (np. na podstawie rozmiaru lub daty utworzenia), umożliwia filtrowanie wyników, porównywanie plików, zawiera dostęp do historii wyszukiwania, a także oferuje możliwość wyeksportowania rezultatów do osobnych plików w formacie XML, CSV lub HTML czy też zapisywanie kryteriów wyszukiwania.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.02 oceny
Twoja ocena
ProducentHugo Nabais
Liczba pobrań363
Data aktualizacji26 paź 2018
Rozmiar pliku0.99 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CSearcher ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)