Cube 2: Sauerbraten na weekend

Cube 2: Sauerbraten na weekend25.03.2011 18:12
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Cube 2: Sauerbraten - darmowy FPS oparty na zmodyfikowanym i odświeżonym nieco silniku pierwszej części Cube.

W grze, zdecydowanie największy nacisk położono na dynamikę, aktywność i żwawość rozgrywki. Wszystko działa płynnie, co bardzo cieszy zwłaszcza przy bardzo energicznych i efektownych akcjach. Ma to bez wątpienia wpływ na to, iż gra staje się dużo bardziej wciągająca zapewniając jednocześnie ponadprzeciętne doznania i odczucia z prowadzonej rozgrywki. Do gustu przypada od razu to, że po zestrzeleniu przez przeciwnika błyskawicznie i bez żadnych opóźnień powracamy do gry mogąc jeszcze w międzyczasie zapoznać się z aktualnym rankingiem mapy.

Czy Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów? //Cube 2: Sauerbraten należy zdecydowanie do gier łatwych w obsłudze. Już przy pierwszym włączeniu szybko zaczynamy orientować się w strukturze gry. Posiada ona bowiem przejrzyste menu i zrozumiały interfejs nawet dla mało wprawionych graczy. Bez problemu namierzamy jeden z trzech dostępnych trybów i wybieramy ten, w którym akurat mamy ochotę na małą demolkę.

Do wyboru jest: Multiplayer, gdzie stajemy do rywalizacji z innymi graczami, Bot Match, w którym w konflikt wchodzimy z komputerowymi często mniej lub bardziej inteligentnymi przeciwnikami oraz Campaign, gdzie przyjdzie nam zmierzyć się z rozpisaną listą nietuzinkowych misji do wykonania. Całości towarzyszy wyrazista i krzepka ścieżka dźwiękowa zagrzewająca do współzawodnictwa i pojedynków.

Grę Cube 2: Sauerbraten można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> FPS

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje samodzielnego dodatku do Warhammer 40,000: Dawn of War II, czyli Retribution, piłkarskiego Inazuma Eleven dla Nintendo DS, a także bardzo rozreklamowanego Homefront. Warto też zapoznać się z zapowiedzią gry Alice: Madness Returns - tytuł mocno podziała na psychikę… Nie zapominajcie również o kolejnym konkursie.

Zaś amatorów budowania miast w telefonie ucieszyć może również informacja, że od dzisiaj do niedzieli sieć Orange udostępnia bezpłatnie swoim abonentom pełną wersję gry SimCity Deluxe (Java). Wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści SIMCITY pod numer 80200. W odpowiedzi przesłany zostanie SMS z linkiem, za pomocą którego gra zostanie pobrana i zainstalowana w telefonie. Grę pobierać można od dziś, od godz. 20.00, do niedzieli, do godz. 23.59.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Flickers na weekend
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
Blockfall na weekend
Blockfall na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (38)