Cyberpunk 2077 trafi do wielu sklepów z grami – nie będzie dostępny na wyłączność

Cyberpunk 2077 trafi do wielu sklepów z grami – nie będzie dostępny na wyłączność

Cyberpunk 2077, źródło: cyberpunk.net
Cyberpunk 2077, źródło: cyberpunk.net
Oskar Ziomek
26.02.2019 22:47, aktualizacja: 26.02.2019 23:08

W internecie pojawiają się nowe informacje o wyczekiwanej grze Cyberpunk 2077. Jak zwrócono uwagę na łamach serwisu altchar, gra nie będzie tytułem ekskluzywnym dla żadnego ze sklepów, ponieważ producenci nie chcą ograniczać jej dostępności tylko do jednej platformy sprzedażowej. Nowość będzie więc można nabyć na wiele sposobów.

Potwierdzeniem takiego podejścia jest zrzut ekranu z rozmowy, którą z twórcami przeprowadził jeden z zainteresowanych. Dialog jest krótki, ale konkretny. Odpowiedź twórców nie pozostawia złudzeń, że gra nie zostanie "exclusivem" dla żadnej platformy sprzedażowej. Dla czekających na premierę jest to bez wątpienia dobra wiadomość.

Fragment rozmowy z Messengera, źródło: imgur, altchar.com.
Fragment rozmowy z Messengera, źródło: imgur, altchar.com.

Po latach milczenia pierwsze informacje o Cyberpunku 2077 zaczęły się pojawiać w sieci niespełna rok temu. Ujawnione informacje stanowiły wówczas potwierdzenie, że tytuł zostanie najpewniej wydany na wiele platform, w tym PC i że najważniejsza w grze będzie fabuła w trybie dla jednego gracza. Kilka miesięcy później w internecie pojawił się pierwszy zwiastun.

Cyberpunk 2077 – testowej wersji nie będzie

Niedawno na jaw wyszła także inna informacja związana z grą. Twórcy Cyberpunka 2077 poinformowali na Twitterze, iż nie planują wydać testowej wersji gry, a mowa jest zarówno o otwartej, jak i zamkniętej edycji beta.

Podobnie, jak w poprzedniej sytuacji, także w tym przypadku informacja pojawiła się w sieci jako odpowiedź na pytanie jednego z zainteresowanych. Jak widać, twórcy są więc skłonni do odpowiadania na część pytań, jednak sami z siebie nie podają zbyt wielu informacji. Data premiery gry pozostaje nieznana.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)