Cyfrowy Polsat zmaga się z awarią. Utrudnienia w korzystaniu z telewizji i internetu (aktualizacja)

Cyfrowy Polsat zmaga się z awarią. Utrudnienia w korzystaniu z telewizji i internetu (aktualizacja)

możliwa awaria internetu i telewizji w Cyfrowym Polsacie, fot. downdetector.pl
możliwa awaria internetu i telewizji w Cyfrowym Polsacie, fot. downdetector.pl
24.03.2021 21:08, aktualizacja: 24.03.2021 22:12

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą borykać się obecnie z problemami. Dotyczą one dostępu do internetu i telewizji.

24 marca 2021 roku około godziny 19:00 zaczęły napływać masowo zgłoszenia awarii, z czego o 20:00 było ich niemal 170. Klienci Cyfrowego Polsatu nie mogli korzystać z telewizji, a także mieli utrudniony dostęp do internetu - tak wynika z serwisu downdetector.

Niedogodności miały najczęściej miejsce w Warszawie, Poznaniu i Toruniu, ale i innych dużych metropoliach, jak np. Wrocławiu, Łodzi, Krakowie i Katowicach. Z tych właśnie miast najczęściej napływały zgłoszenia o usterkach.

Obraz

W tym momencie nie dysponujemy żadnymi informacjami odnośnie przyczyny usterek. Nie jesteśmy także w stanie określić, czy usługi zostały już w pełni przywrócone.

W chwili publikacji Cyfrowy Polsat nie opublikował żadnego wpisu na temat utrudnień na swoich oficjalnych kanałach w mediach społecznościowych.

Ostatnia awaria na szerszą skalę w dostarczaniu usług przydarzyła się Cyfrowemu Polsatowi 11 marca 2021 r. i miała miejsce od ok. godziny 16:30 do 23:45.

Aktualizacja, godz. 22:10

Serwis downdetector wykazał już znaczny spadek zgłoszeń awarii. To bardziej niż pewne, że sytuacja została już opanowana. Jeśli występują jeszcze jakieś problemy, są one sporadyczne i miejscowe.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)