Czarny Piątek nadchodzi. Sprawdź ofertę grupy x-kom, rabaty do 97%

Strona główna Aktualności

O autorze

Partnerem materiału jest x-kom.pl.

Odliczanie do Czarnego Piątku 2018 trwa. To jedna z tych promocji, na którą czeka się cały rok, stąd emocje towarzyszące wyprzedażom z okazji Black Friday nie powinny dziwić. Tym bardziej, że na rodzimym rynku e-commerce można znaleźć naprawdę ciekawe oferty. Gdzie? Choćby w sklepach grupy x-kom.

Co się wydarzy w Czarny Piątek w grupie x-kom?

Oczywiście pełna oferta nie jest jeszcze znana, tę poznamy 23 listopada 2018 roku, punktualnie o 8:00. Niemniej już teraz możemy zobaczyć kilka propozycji, wybranych spośród ponad 90000 sztuk produktów o wartości ponad 30 000 000 zł, jakie z okazji Black Friday 2018 szykuje sklep x-kom. W całej grupie będzie to najokazalsza oferta. Najwyższy rabat ma wynosić 97%.

Do Czarnego Piątku 2018 szykują się także pozostałe sklepy grupy x-kom, czyli:

  • al.to (RTV i AGD, zabawki, mama i dziecko)
  • combat.pl (miliataria, survival, outdoor)

Będzie więc okazja do kupienia zróżnicowanych prezentów, dopasowanego do potrzeb każdego członka rodziny. Warto się jednak spieszyć, bo liczba produktów w promocji jest ograniczona, a liczba sympatyków promocji Black Friday rośnie z roku na rok. Najlepiej usiąść przed komputerem na chwilę przed startem akcji.

Teraz poznasz kilka wybranych propozycji x-kom:

Philips 55PUS7303
Cena Philipsa to jeszcze słodka tajemnica – warto więc śledzić stronę x-kom.pl.

Poznaj Czarny Piątek w al.to oraz odbierz rabaty z okazji 5-tych urodzin al.to

Z okazji jubileuszu 5-lecia sklep al.to przygotował ciekawą ofertę. Co ważne, nie jest ona stała, ale zmienia się, dzięki czemu co rusz pojawia się coś nowego. Niezmienne są rabaty, darmowa dostawa na wybrane produkty, jak i niespodzianki. Oferta urodzinowa dostępna jest zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej.

Sprawdź urodzinowa promocję w al.to.

Poznaj ciekawe propozycje al.to:

Weź udział w Czarnym Piątku

Black Friday 2018 jest kolejnym etapem festiwalu zakupów, który w sklepach x-kom i al.to rozpoczął się 10.11 promocjami z okazji Singles Day. Kolejną okazją do zakupów z rabatami będzie Cyber Monday.

Promocja Czarny Piątek w x-kom, al.to i combat.pl będzie obowiązywać 23 listopada 2018 r.

Partnerem materiału jest x-kom.pl.

© dobreprogramy
s