Oprócz zaprezentowanego właśnie nowego iPada, Apple odświeżyło także swoją ofertę smartfonów. Premierę ma dziś nowy wariant kolorystyczny iPhone'a 7 oraz iPhone SE z większą ilością pamięci wewnętrznej.

bESDlgEl

Czerwony iPhone 7

350197358035953601

Apple zaprezentowało iPhone'a 7 i 7 Plus w wariancie z czerwoną obudową. Specjalna edycja (PRODUCT)RED prezentuje się wyśmienicie i trafi do sprzedaży już w piątek. W przypadku przedniego panelu Apple zdecydowało się na wykończenie w kolorze białym.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Edycja (PRODUCT)RED jest częścią programu (RED), dzięki czemu część przychodu ze sprzedaży nowego iPhone'a 7 zostanie przeznaczona na walkę z AIDS w północnej Afryce. Czerwony iPhone będzie dostępny globalnie, zaś jego cena w Stanach Zjednoczonych wyniesie 749 dolarów.

bESDlgEn

iPhone SE z większą ilością pamięci

Ponadto Apple ogłosiło dziś, że iPhone SE z 4-calowym wyświetlaczem będzie dostępny w dwóch nowych wariantach, które podwajają dotychczas dostępną wielkość pamięci wewnętrznej. Najpotężniejszy 4-calowy smartfon dostępny będzie zatem dostępny w wariantach 32 i 128 GB.

W obu przypadkach jego cena wyniesie w Stanach Zjednoczonych 399 dolarów, a zatem tyle, ile w momencie premiery kosztował standardowy iPhone SE. Urządzenie trafi do sprzedaży już w piątek.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (39)
bESDlgFj