Czy następnym celem Apple będzie HTC?

Czy następnym celem Apple będzie HTC?

30.08.2012 13:40, aktualizacja: 30.08.2012 16:33

Wyrok w najważniejszym dla potyczki patentowej Apple i Samsunga sądzie już zapadł, widać nawet jego pierwsze konsekwencje. To jednak nie oznacza, że Apple będzie czuł się bezpieczny i zaprzestanie ścigania producentów kopiujących jego rozwiązania. Według analiz najprawdopodobniej następnym celem będzie HTC, z którym Apple też już ma na pieńku.

Rzeczniczka HTC powiedziała, że HTC ma ogromny potencjał twórczy i jest na tyle pewny swego, żeby stanąć z Apple twarzą w twarz przed sądem. Porażka Samsunga nie oznacza porażki całego Androidowego ekosystemu — dodaje. Tajwański producent nie jest ostatnio w najlepszej kondycji finansowej, ale nie traci charyzmy. We wrześniu zaprezentuje prawdopodobnie 3 nowe telefony, w tym HTC One X+ z 5-calowym ekranem. Nie ma zamiaru także rezygnować ze współpracy z Beats Audio.

Obraz

Pierwsze większe starcie z HTC Apple ma już za sobą — chodziło o metodę odblokowania urządzenia „Slide to unlock”, na którą Apple zdobył patent w zeszłym roku. HTC Przegrał, ale miał 4 miesiące na zmodyfikowanie swoich ekranów blokowania, aby uniknąć blokady sprzedaży swoich urządzeń w Stanach Zjednoczonych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (48)