Czytasz dobreprogramy.pl na Maku? Przetestuj betę Reedera 3

Czytasz dobreprogramy.pl na Maku? Przetestuj betę Reedera 3
30.07.2015 18:54
Czytasz dobreprogramy.pl na Maku? Przetestuj betę Reedera 3

Jeśli do śniadania przeglądasz wiadomości na swoim komputerze z jabłkiem Reeder jest programem, którego szukasz. Łączy on elegancki interfejs i ogromną wygodę użytkowania z bardzo szerokimi możliwościami synchronizacji wiadomości i udostępniania artykułów w serwisach społecznościowych. Twórca programu udostępnił właśnie darmową wersję testową Reedera 3.

350139963649779649

Reeder pozwala zmienić szatę graficzną wyświetlanych artykułów i posiada kilka wbudowanych schematów kolorystycznych – od bardzo jasnych do bardzo ciemnych, więc można dobrać wygląd programu do pory dnia. Czytane artykuły może pokazać w takiej postaci, jak serwuje je macierzysty serwis lub wygładzić je z pomocą Readability. W ustawieniach można także wybrać jakie informacje znajdą się na liście artykułów, wybrać przezroczyste elementy i zmienić rozmiar i wygląd tekstu na liście i w treści artykułów.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Obsługa programu może odbywać się w tradycyjny sposób przez klikanie myszką w odpowiednich miejscach, a także za pomocą gestów na gładziku lub z użyciem skrótów klawiszowych – wszystkie zadania można przypisać do odpowiednich skrótów lub gestów w ustawieniach programu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Poza możliwością czytania wiadomości z dodanych lokalnie kanałów RSS Reeder może połączyć się z usługami: Feedbin, Feedly, Feed Wrangler, Fever, FeedHQ, Inoreader, NewsBlur, Minimal Reader, The Old Reader, BazQux, Rader i Readability. Udostępnianie i zapisywanie artykułów może odbywać się z wykorzystaniem listy czytania Safari, QUOTE.fm, Readability, Pocketa, Evernote, MarsEdita, Pinboarda, Delicious, App.net, Twittera, Facebooka, Messages i Maila. W wersji 3 dołączy do nich Instapaper. Oczywiście można także skopiować odnośnik do schowka.

Reedera w stabilnej wersji 2.5.3 oraz pierwszą betę wersji 3 znajdziecie w naszej bazie programów. Niestety czytnik rozprowadzany jest za pomocą App Store, więc zwykle nie ma możliwości przetestowania jego możliwości. Wydanie darmowej bety jest świetną okazją, by się z nim zapoznać bez sięgania po kartę kredytową. Posiadacze Reedera 2 dostaną wersję 3 za darmo gdy zostanie ukończona. Listę zmian można znaleźć na stronie programu.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)