Czytelnicy blogują - przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - przegląd bloga dobrychprogramów

Wojciech Cybulski
06.11.2012 03:12

Windows 8, Android, gry komputerowe i testy sprzętu - to tylko niektóre z tematów poruszanych przez naszych blogerów. Zapraszamy do przeglądu bloga dobrychprogramów.

Premierę Windows 8 mamy już za sobą, więc oczywistym jest, że za testy następcy „siódemki” wezmą się nasi blogerzy. I tak też się stało - ciekawą i trzymającą w napięciu relację z instalacji Windows 8 opublikował parasite85. Nowe „okienka” pojawiły się (i zostały przetestowane) także w komputerze użytkownika Imago. Polecamy także solidny wpis poświęcony wyłącznie nowemu interfejsowi Modern - za tekstem stoi użytkownik Scorpions.B.

W ostatnich dniach nasi blogerzy sporo uwagi poświęcili także telefonii mobilnej - Zbigniew2003 opublikował felieton opisujący swoje doświadczenia z Androidem zaś pawelnr1 porównał aplikacje na Androida z ich odpowiednikami na iOS. Android może pochwalić się także potężną bazą gier - wybrane darmowe pozycje opisał na swoim blogu Axles. A jeżeli wybieracie się za granicę i będzie narażeni na korzystanie z internetu mobilnego w roamingu, zapoznajcie się z wpisem gowaina.

Wróćmy na chwilę do komputerów - służą one do pracy i zabawy. Jeżeli o zabawę chodzi, oferta jest bogata - tysiące gier czekają, by je kupić i przejść. Użytkownik The_Game opublikował na swoim blogu recenzję wydanej niedawno skradanki Dishonored, która oferuje kilka ciekawych rozwiązań. A jeżeli szkoda Wam pieniędzy, możecie spróbować swoich sił w darmowej produkcji on-line jaką jest Heat Online. Oczywiście znajdą się i tacy, którzy stwierdzą, że obecnym grom brakuje klimatu starych klasyków. Takim osobom polecamy wpisy autorstwa sadlawyer i wojtekadams poświęcone starszym i nowszym grom 2D. Zamykając temat gier zachęcamy do lektury wpisu o platformie dystrybucji cyfrowej Origin, która jak się okazuje, nie zawsze działa tak, jak powinna.

Na koniec polecamy przegląd urządzeń sieciowych które swoim klientom oferuje sieć UPC, test 180 GB dysku SSD firmy Intel oraz recenzję tunera DVB-T firmy Lifeview. Stałych bywalców bloga zachęcamy zaś do zapoznania się z podsumowaniem blogowej aktywności w październiku, za którym jak zawsze stoi Banan. Zapraszamy do lektury!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (49)