Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

01.10.2011 22:25

Windows 8, komunikator AQQ i wzorce projektowe - to tylko niektóre z tematów podejmowanych przez naszych blogerów. O czym jeszcze pisali w minionym tygodniu autorzy bloga dobrychprogramów?

Zacznijmy od tematu, który najczęściej przewijał się wśród ostatnich wpisów - Windows 8. Wprowadzenie nowego interfejsu Metro zainteresowało wielu internautów, w tym blogerów naszego portalu. Chociażby takie zagadnienie, jak zmienić wygląd w systemie Microsoftu? Osobom, którym Metro nie przypadło do gustu radzi deepone. Proces zmiany interfejsu na klasyczny jest bardzo prosty, co więcej bloger wzbogaca swój tekst zrzutami ekranu. Kolejną pozycją, która może zaciekawić osoby chcące korzystać z udogodnień Windows 8 - pisze w następnym tekście ten sam autor - jest hasło obrazkowe (Picture password).

MrFaUst zainteresował się zagadnieniem zdalnego pulpitu w systemie Windows, zaś deepone napisał kilka zdań na temat instalacji oprogramowania Microsoftu i Linuksa. Bloger odnosi się głównie do porównań Windows 7 i Ubuntu 11.04. Jeżeli już jesteśmy przy oprogramowaniu, warto zwrócić też uwagę na tekst Czajo poświęcony komunikatorowi AQQ. Autor omawia nowość w programie, a mianowicie nowy sposób dodawania skórek do aplikacji.

Nasi blogerzy pisali również o sprzęcie. W tekście oprycha przeczytamy, dlaczego nie warto przepłacać za laptopa, zaś Ave5 opisuje tajemnicze urządzenie firmy Universal Publishing Production Music. Kolejne teksty na blogu dobrychprogramów dotyczą programowania i ogólnych zagadnień IT. Możemy przeczytać o frameworkach i wzorcach projektowych, rzeczywistych przykładach prowadzenia projektów (oba teksty autorstwa tfl), a także zarządzaniu projektami IT. Zapraszamy do lektury!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)