Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Wojciech Cybulski

18.11.2012 18:38, aktual.: 20.11.2012 17:17

Czy mity krążące wokół Windows 8 mają coś wspólnego z prawdą? Jak obecnie wygląda konkurencja dla usługi Dropbox? Co oferuje potencjalnym kupującym tablet Samsung Galaxy Tab 2 10.1? Zapraszamy do przeglądu bloga dobrychprogramów.

W naszym poprzednim podsumowaniu informowaliśmy, że redakcja portalu planuje przekazać moderowanie blogów w ręce samych blogerów. Jak poinformował w swoim najnowszym wpisie Cebula, redakcja wybrała już 5 śmiałków, których zadaniem będzie moderowanie wpisów i wybór tekstów trafiających na główną stronę bloga. Nowy system będzie obowiązywał już od jutra.

Co jeszcze działo się na blogach dobrychprogramów? Użytkownik sgj opublikował informację o własnej aplikacji przywracającej menu START w Windows 8, zaś użytkowniczka ariiell opisała swoją nieudaną walkę z pakietem Windows Phone Developer Tools, który nie wiedzieć czemu nie chce współpracować z najnowszymi „Okienkami”. Windows 8 był także tematem wpisu użytkownika Scorpions.B - autor opisuje swoje doświadczenia po miesięcznym okresie użytkowania następcy „Siódemki”. Swoją relację z użytkowania W8 opublikował również mati810. Bardzo ciekawie prezentuje się także tekst Windows 8: Fakty i mity, w którym autor zebrał i umówił wiele często nieprawdziwych opinii użytkowników o następcy Windows 7.

Jeżeli rozpoczynacie swoją przygodę z programowaniem, zainteresować Was może składający się z trzech części poradnik dotyczący Clojure, za którym stoi użytkownik RaveStar (część 1, część 2, część 3). Zaawansowani użytkownicy mogą też zapoznać się z instrukcją stawiania własnego, spersonalizowanego serwera popełnioną przez parasite85. Z bardziej przyziemnych tematów polecamy zaś recenzję pakietu Bitdefender Internet Security 2013 opublikowaną przez HardCore IV. Zwolenników przechowywania plików w chmurze odsyłamy do recenzji usługi wirtualnego dysku BOX.com zaś fanów tabletów z Androidem do kompleksowego testu wyprodukowanego przez Samsunga Galaxy Tab 2 10.1. A skoro już jesteśmy przy Androidzie - lukasamd opublikował właśnie recenzję najnowszej wersji tego systemu oznaczonej numerkiem 4.2. Osoby szukające wytrzymałej kamery mogą zaś zainteresować się opisanym przez Monczkina urządzeniem Samsung HMX-W350.

Na koniec polecamy wywiad z jednym z członków redakcji i zarazem współzałożycielem dobrychprogramów - Cebulą. A na poprawę humoru coś dla miłośników zwierząt - wywiad z kotem.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)