Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski

08.09.2013 20:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Obraz

Początek września okazał się dla nas bardzo łaskawy - było słonecznie i bardzo ciepło. Co więcej, niemal wszyscy nasi użytkownicy wrócili z wakacyjnych wojaży, więc obecność potencjalnych blogerów znacznie wzrosła. Przełożyło się to na wiele ciekawych wpisów, które spróbujemy podsumować.

Nasz przegląd rozpoczynamy od recenzji przeglądarki internetowej Opera, która całkiem niedawno przeszła całkowitą rewolucję i jest obecnie zupełnie innym produktem, niż jeszcze pół roku temu. Mniej obeznani z komputerem użytkownicy mogą też rzucić okiem na AVG TuneUp Utilities 2014, który umożliwia łatwą optymalizację systemu Windows, zaś ci bardziej zaawansowani mogą zainteresować się wykonywaniem kopii zapasowych bez specjalistycznego oprogramowania. Z kwestii mobilnych godny uwagi wydaje się felieton o popularności Androida i zestawienie kolejnych ciekawych aplikacji dla tego systemu. Osoby posiadające numer w sieci Orange mogą zaś zainteresować się aplikacją Mój Orange dostępną między innymi na Androida, iOS i Windows Phone.

W minionym tygodniu wiele wpisów poświęconych było różnorodnym sprzętom. Przyjemnie czyta się recenzję wysokiej klasy ultrabooka HP EliteBook Folio 9470 oraz tabletu ASUS VivoTab ME400CL z Windows 8. Jeżeli zaś szukacie nowego urządzenia wielofunkcyjnego (drukarka, skaner itp) lub urządzenia typu NAS, na pewno zainteresuje Was recenzja Brother DCP-J140W i HP Microserver N36L. Polecamy Wam także gorąco wpis poświęcony historii nowoczesnych automatów do gier Taito Type X - septim redagując ten tekst odwalił kawał dobrej roboty.

Tak od środka wygląda jeden z automatów do gier Taito Type X
Tak od środka wygląda jeden z automatów do gier Taito Type X

Ponadto warto zapoznać się z nieco bardziej technicznymi publikacjami - jedna skupia się na zagadnieniu VBScript Error 2738, druga zaś dotyczy konfliktu na linii Intel - Canonical, w której chodzi o świadczenie wsparcia dla Mira. Osoby mające styczność z MyBB mogą zaś poczytać o sprawdzaniu obciążenia i przydatnych poprawkach dla tego oprogramowania forum dyskusyjnego. Na koniec polecamy wywiad z jednym z naszych użytkowników - GBM, sierpniowe podsumowanie blogów od Banana i wpis Xyrcon poświęcony bieżącym wydarzeniom na portalu. Tradycyjnie odsyłamy Was także do kolejnej publikacji Macminika poświęconej produktom Apple - tym razem nasz ulubiony bloger opisał iMaca, świetnie wyglądają komputer klasy All-in-one. Zapraszamy do lektury!

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)