bEUAdYBN
D7 ikona

D710.4.35

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

D7 to bezpłatne i rozbudowane narzędzie do zarządzania oraz kontrolowania systemu operacyjnego oraz wszystkich podzespołów zamontowanych w komputerze. Oprócz tego program idealnie nadaje się do przeprowadzania dokładnej diagnostyki całego komputera, a także do naprawy i optymalizacji systemu Windows.

bEUAdYBP

D7 posiada ogromną ilość przydatnych funkcji i narzędzi, umożliwiających między innymi dogłębne przetestowanie wydajności całego komputera i poszczególnych jego komponentów, a także zbieranie najważniejszych informacji o systemie operacyjnym i wszystkich zainstalowanych w nim aplikacji itp.

Program jest szczególnie pomocny przy wykrywaniu i usuwaniu najgroźniejszych wirusów, robaków i innego złośliwego oprogramowania, a także doskonale sprawdza się przy wyszukiwaniu i usuwaniu błędów w systemie operacyjnym oraz w urządzeniach podłączonych do komputera. Na przykład sprawdza ilość wolnego i zużytego miejsca na dysku twardym oraz wykrywa czy system operacyjny posiada wszystkie najnowsze aktualizacje i poprawki. Oprócz tego przeprowadza analizę wszystkich usług sieciowych i urządzeń zainstalowanych w komputerze.

D7 posiada również wiele przydatnych narzędzi do oczyszczania dysku twardego ze zbędnych, nieużywanych plików, a także specjalne moduły oczyszczające katalogi tymczasowe i pozostałości po przeglądaniu witryn internetowych - cache, cookies, historię przeglądanych stron czy denerwujące paski narzędzi (toolbar). Program oferuje też możliwość pobierania zewnętrznych aplikacji wspomagających przy optymalizacji i naprawianiu systemu oraz całego komputera. Wśród nich znajdziemy między innymi CCleaner, CrystalDiskInfo czy Defraggler.

Uwaga!

  • D7 dostępny jest za darmo, ale posiada różne ograniczenia uniemożliwiające korzystanie z niektórych funkcji, w tym między innymi funkcji do automatycznej aktualizacji oprogramowania.
  • D7 przeznaczony jest doświadczonych użytkowników.
Udostępnij
D7 10.4.35wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.316 ocen
Twoja ocena:
ProducentFoolish IT
Liczba pobrań9 378
Data aktualizacji27 lip 2017
Rozmiar pliku2.41 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
D7 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUAdYBZ
Komentarze (5)
bEUAdYCL