WindowsNarzędziaPakiety narzędzioweD7
D7 ikona

D710.4.35

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

D7 to bezpłatne i rozbudowane narzędzie do zarządzania oraz kontrolowania systemu operacyjnego oraz wszystkich podzespołów zamontowanych w komputerze. Oprócz tego program idealnie nadaje się do przeprowadzania dokładnej diagnostyki całego komputera, a także do naprawy i optymalizacji systemu Windows.

D7 posiada ogromną ilość przydatnych funkcji i narzędzi, umożliwiających między innymi dogłębne przetestowanie wydajności całego komputera i poszczególnych jego komponentów, a także zbieranie najważniejszych informacji o systemie operacyjnym i wszystkich zainstalowanych w nim aplikacji itp.

Program jest szczególnie pomocny przy wykrywaniu i usuwaniu najgroźniejszych wirusów, robaków i innego złośliwego oprogramowania, a także doskonale sprawdza się przy wyszukiwaniu i usuwaniu błędów w systemie operacyjnym oraz w urządzeniach podłączonych do komputera. Na przykład sprawdza ilość wolnego i zużytego miejsca na dysku twardym oraz wykrywa czy system operacyjny posiada wszystkie najnowsze aktualizacje i poprawki. Oprócz tego przeprowadza analizę wszystkich usług sieciowych i urządzeń zainstalowanych w komputerze.

D7 posiada również wiele przydatnych narzędzi do oczyszczania dysku twardego ze zbędnych, nieużywanych plików, a także specjalne moduły oczyszczające katalogi tymczasowe i pozostałości po przeglądaniu witryn internetowych - cache, cookies, historię przeglądanych stron czy denerwujące paski narzędzi (toolbar). Program oferuje też możliwość pobierania zewnętrznych aplikacji wspomagających przy optymalizacji i naprawianiu systemu oraz całego komputera. Wśród nich znajdziemy między innymi CCleaner, CrystalDiskInfo czy Defraggler.

Uwaga!

  • D7 dostępny jest za darmo, ale posiada różne ograniczenia uniemożliwiające korzystanie z niektórych funkcji, w tym między innymi funkcji do automatycznej aktualizacji oprogramowania.
  • D7 przeznaczony jest doświadczonych użytkowników.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.416 ocen
Twoja ocena
ProducentFoolish IT
Liczba pobrań9 485
Data aktualizacji27 lip 2017
Rozmiar pliku2.41 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
D7 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)